Bite piedāvā skatīties filmas bez maksas

Sakaru operators Bite piedāvā 3 mēnešus bez maksas skatīties filmas. Tās pieejamas Go3 platformā. Go3 ir video satura platforma, kur iespējams skatīties gan ārzemju, gan latviešu filmas, seriālus, tiešraides TV kanālus un sporta saturu. Šobrīd bez maksas pieejamas filmas un TV kanāli. Tos iespējams skatīties teju visās viedierīcēs, jebkur, kur ir pieejams atbilstoša ātruma internets. Lai skatītos, vajadzīgs lejupielādēt Go3 aplikāciju, vai arī doties uz mājas lapu – www.go3.lv.

Go3 platformā pieejami vairāk kā 30 populārākie TV kanāli ar septiņu dienu arhīvu un 5000 stundu gan vietējo, gan ārzemju filmu un seriālu. Bezmaksas pakalpojumā ietilpst populārākie tiešraides TV kanāli, īpaši filmu TV kanāli ar arhīvu, drošs saturs bērniem, septiņu dienu arhīvs, vietējās un ārzemju filmas un seriāli.

Lai pieslēgtu Go3, jārīkojas sekojoši:

  • Jāizveido savs konts, dodoties uz saiti šeit un sekojot instrukcijām.
  • Jāpārliecinās, ka attiecīgā ierīce ir saderīga, sekojot saitei šeit.
  • Jāpārliecinās par interneta ātrumu – Go3 var lietot ar jebkuru mobilo vai fiksēto internetu. Lai pilnībā to izbaudītu, Bite rekomendē interneta ātrumu vismaz 10Mb/s.

Go3 var lietot telefonā vai planšetē, lejupielādējot aplikāciju (Android aplikācija, iOS aplikācija). Tāpat, tas ir pieejams arī Smart TV: LG (būs drīzumā), Samsung Smart TV, kuri ir jaunāki par 2015.gadu un televizoros, kas atbalsta AndroidTV.

Lai skatītos Go3 savā telefonā vai planšetē, netērējot datus, jāpieslēdz pakalpojums Neierobežots internets Go3 Bite. Pieslēdzot pakalpojumu, konkrētajam Bites numuram, Go3 lietošanā patērētais interneta apjoms netiks skaitīts pie datu patēriņa. Pakalpojums būs pieejams visā Latvijas teritorijā līdz pat 31.08.2020. Neierobežots internets Go3 Bite ir bez maksas, taču pēc tam tas maksās 1,99 EUR/mēnesī.

Lai  savam numuram pieslēgtu pakalpojumu Neierobežots internets Go3 Bite, jāsūta SMS ar tekstu “START GO3” uz 1600. Lai atslēgtu – jāsūta SMS ar tekstu “STOP GO3” uz 1600.

Jāņem vērā, kā neierobežots internets Go3 Bite ir pieejams ar Bites balss tarifu plāniem Bite Starts, Vietējais, Vietējais 100MB, 500 MB, 2 GB, 5 GB, 10 GB, Ģimene un Bite Skolēniem. Un, ar mobilā interneta tarifu plāniem Internets 2GB, 5GB, 15GB, 50GB, 10GB, 25GB, 80GB.

Ja ar citām darbībām internetā ir sasniegts paša uzstādītais izmaksu kontroles limits vai kredītlimits, iespēja lietot Go3 bez datu uzskaites var tikt ierobežota. Šo pakalpojumu var pieslēgt un izmantot arī tad, ja konkrētā numura lietotājam nav aktīva Go3 konta pie Bites. Un, visbeidzot, ja pakalpojums netiek atslēgts līdz 31.08.2020., tas automātiski turpinās darboties un maksās 1,99 EUR/mēnesī. Maksa par pakalpojumu tiks pieskaitīta Bites rēķinam.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us