5 viedtālruņu funkcijas, bez kurām jaunieši nevarētu iedomāties savu ikdienu

Baterijas darbības laiks, telefona atmiņas lielums, triecienizturība, kameras kvalitāte un lietošanas vieglums, un – cena! Saskaņā ar Statista pētījuma datiem šīs ir piecas svarīgākās viedtālruņos pieejamās funkcijas  pasaules iedzīvotājiem. Un kā ir ar Tevi?

Tehnoloģiju uzlabojumi, lai nodrošinātu pēc iespējas ilgāku viedtālruņa darbību

Daudzi tehnoloģiju giganti – Tostarp arī Huawei ir veikuši pētījumus un izmēģinājumus, lai izstrādātu pēc iespējas jaudīgākus procesorus, kas padarītu telefonu veiktspēju daudz lielāku. Jaudīgā Kirin 980 čipkopa (tā ir iestrādāta arī jaunajos Huawei P30 modeļos) nodrošina kvalitatīvu un ātru video spēļu darbību, video atskaņošanas un uzņemšanas kvalitāti, un tiešsaistes darbību.

Jebkurš ikdienā ir saskāries ar to neveiklo situāciju, kad telefons pēkšņu izslīd no rokām un telefona stikliņš ieplaisā vai sliktākajā gadījumā saplīst pa visam. Šī  iemesla dēļ telefonu ražotāji ir pievērsuši lielu uzmanību arī ergonomiski ērtu un ikdienas lietošanai piemērotu dizainu izstrādei. Jaunais, nupat Latvijas tirgū prezentētais Huawei tālrunis Nova 5T ir aprīkots ar 6.26 collu ekrānu, kas nodrošina patīkamu video skatīšanos un spēļu spēlēšanu, bet tajā pašā laikā sver tikai 174g, pateicoties tā 7.87mm plānajam korpusam, tādā veidā nodrošinot telefona ērtāku iegulšanu plaukstā un mazinot nomešanas risku.

Pirkstu nospieduma lasītājs telefona sānos vēl vieglākai lietošanai

Viedtālruņu izstrādātāji vēljoprojām meklē risinājumus, kā padarīt telefonu lietošanu vēl parocīgāku un ērtāku. Jaunākais no Huawei risinājumiem ir pirkstu nospieduma lasītājs telefona sānos, nevis aizmugurē.

Telefona uzlādes iespējas un ātrums arī ir no svara, jo nav nekā kaitinošāka par bateriju, kas izlādējas jau pus dienas laikā. Līdz ar to Huawei ir izstrādājis īpašus algoritmus, kas koordinē čipkopas un procesora darbību, lai sabalansētu enerģijas patēriņu un lai nodrošinātu stabilu programmu darbību (vai tās būtu spēles, sociālo tīklu programmas vai video atskaņošana), tajā pašā laikā nodrošinot minimālu enerģijas patēriņu. Lieliska pievienotā vērtība ir jaudīgie lādētāji, kas no 0% līdz 50% telefonu uzlādē 30 min.

Lai saglabātu un dalītos ar lieliskiem brīžiem ir nepieciešama arvien labāka kamera

Līdz ar viedtālruņu lietotāju spēju un ikdienas attīstību, tiem līdzi attīstās arī tehnoloģijas. Mūsdienās iespēja uzņemt aizvien labākus foto attēlus un video kļūst par pašsaprotamu ikdienas sastāvdaļu. Tā iemesla dēļ tehnoloģiju uzņēmumi cīnās, lai saviem klientiem neliktu vilties un nodrošinātu pēc iespējas labākas kvalitātes kameras.

Huawei Nova 5T ir aprīkots ar mākslīgā intelekta (MI) palīdzību uzlabotām 4 aizmugurējām kamerām (48MP HD lēcu, 16MP platleņķa lēcu, 2MP makro lēcu un 2MP bokē lēcu) un vienu priekšējo 32MP kameru, kas iebūvēta telefona ekrānā. Šo lēcu apvienojums ļauj telefona lietotājam uzņemt augstas kvalitātes attēlus, kā arī pielāgot fotogrāfijas parametrus konkrētajai situācijai gandrīz tikpat profesionāli, it kā lietotu foto kameru. Tā kā jauniešu vidū ir ļoti populāri uzņemt pašiņus (selfies), Huawei ir uzlabojis telefona kameru funkciju un kvalitāti līdz tādam līmenim, ka bildes uzņemtas ar priekšējo telefona kameru ir tikpat kvalitatīvas, it kā tās būtu fotografētas ar profesionālu kameru.

Fotoattēli diennakts tumšajā laikā vienmēr ir bijis izaicinājums, it īpaši, kad tiek piedzīvoti brīnišķīgi mirkļi, kurus vēlētos iemūžināt, bet telefona kamera nav bijusi spējīga tikt galā ar uzdevumu. Jāteic, ka Huawei ir ielicis pamatu lieliskai nakts attēlu uzņemšanas tehnoloģijai, izstrādājot inteliģentās gaismas jutības, stiprinātā attēlu kontrasta tehnoloģiju, kā arī ilgo ekspozīciju un daudzkadru stabilizāciju un kalibrēšanu. Huawei Nova 5T piedāvā lietotājiem iespēju uzņemt profesionālus un kristāldzidrus nakts attēlus ar kvalitāti, kas salīdzināma ar fotoattēliem, kas uzņemti ar fotoaparātu, kas uzstādīts uz trijkāja.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us