4 tehnoloģiju eksperta padomi, kā izvēlēties piemērotākās austiņas

Izvēloties piemērotāko austiņu pāri, ir svarīgi saprast, kam austiņas būs paredzētas, kur tās tiks nēsātas un kas ir būtiskākās īpašības un kvalitātes standarti, kas ir būtiskas austiņām, jo katram no mums tās var būt atšķirīgas – ņemot vērā dzīvesveidu un to, kad tās visbiežāk tiks lietotas. Huawei Consumer Business Group produktu apmācību vadītājs Latvijā Aleksandrs Jekimovs dalās ar padomiem, kas palīdzēs izdarīt izvēli, apsverot jaunu austiņu iegādi.

Skaņu slāpēšana – ikdienas komfortam

Dinamiskajā ikdienā bieži vien atrodamies sabiedriskās vietās, kur ir augsts trokšņa līmenis, kas rada diskomfortu un traucē ikdienas darbu izpildē – vai tas būtu konferences zvans ar kolēģiem, vai sazvanīšanās ar draugiem vai ģimeni. Tādēļ Huawei jaunās paaudzes FreeBuds austiņās ir iestrādāta apkārtējā trokšņa slāpēšanas funkcija, kas slāpē apkārtējo troksni, izmantojot austiņās iestrādātos mikrofonus, un pēc tam apstrādā šo troksni ar trokšņa slapēšanas algoritmu, lai radītu pretēju skaņas vilni, kas apturētu apkārtējo troksni.

Huawei FreeBuds austiņās iestrādātais algoritms apstrādā konkrēto troksni no avota ar skaņas mērķa atlases metodi. Trokšņainā iepirkšanās centrā vai vilciena stacijā, jaunās paaudzes austiņas var efektīvi slāpēt apkārtējo troksni, lai bloķētu vides radīto trokšņu traucējumus un sniegtu lietotājiem netraucētu un kvalitatīvu mūzikas un skaņas baudījumu.

Austiņas, kas piemērotas tavam dzīvesstilam

Izvēloties austiņas, ir svarīgi noteikt kāda dzīvesveida piekritējs Jūs esat. Mazās austiņas būs vislabāk piemērotas ikdienas lietošanai, jo fiziski aizņem vismazāk vietas. Augstākās kvalitātes austiņas, piemēram, no Huawei, parasti tiek piegādātas nelielā futlārī, jo tādā veidā, lietojot tās ikdienā, austiņas netiks sabojātas vai nosmērētas, kā arī papildus tam, tas paredzēts austiņu uzlādei. Ja tomēr piekrišana tiek dota lielāka izmēra austiņām, piemēram, tad jārēķinās, ka tās būs daudz dārgākas kā iepriekš minētās mazās austiņas, kā arī aizņems daudz vairāk vietas.

Ātrs uzlādes laiks

Lai arī austiņas mūsdienās tiek attīstītas daudzos virzienos, viens no galvenajiem virzieniem, kurā strādā tieši Huawei – ir nēsātāja komforts un austiņu darbības kvalitāte. Salīdzinot ar tā citām tirgū pieejamām austiņām, Huawei uzlādes laiks ir vismaz 2x ātrāks, kā arī Bluetooth savienojamība ar viedierīci, kas pieslēgta internetam ir daudzkārt uzlabojusies, pateicoties Kirin A1 čipkopai, kas ir iestrādāta tieši Huawei Bluetooth austiņās. Tādā veidā uzturot nepārtrauktu savienojumu ar ierīci, nodrošinot vispatīkamākos mirkļus, skatoties kādu pārraidi, klausoties ierakstu vai vienkārši kavējot laiku spēlējot spēles telefonā. Šīs austiņas ir izstrādātas pēc iespējas universālākas.

Darbības laiks, kas spēj tikt līdzi lietotājam

Vēl viena svarīga lieta Bluetooth austiņām ir to baterijas darbības laiks. Ja dodaties garākā pārbraucienā vai lidojumā, ir svarīgi, lai austiņas neizlādējas un strādā visu mērojamā ceļa laiku. Tādēļ, izvēloties austiņas, ir svarīgi apsvērt, kāds ir piemērotākais skanēšanas ilgums un attiecīgi izvēlēties austiņas, kas būs spējīgas ar vienu izlādi izturēt nepieciešamo laiku. No vienas uzlādes, Huawei ir spējīgas skanēt 4 stundu garumā, savukārt, kopā ar uzlādējošo futlāri, līdz pat 20h. Tāpat ar jaunāko uzlādes tehnoloģiju, Huawei Freebuds 3 austiņas 30 minūtēs tiek uzlādētas jau līdz 70%.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us