Kā iegūt unikālu tālruņa numuru?

kā iegūt īpašu tālruņa numuru

Agrāk taksometru vai dažādās piegādes automašīnu reklāmās bieži redzējām “skaistus”, viegli iegaumējamus tālruņu numurus. Pieaugot digitalizācijai, nepieciešamība pēc šādiem numuriem uzņēmējdarbībai ir pakāpeniski samazinājusies. Tomēr šāda iespēja – iegūt izsmalcinātu tālruņa numuru – piesaista ne tikai uzņēmumus, bet arī slavenus cilvēkus vai citus interesentus, kuri ir gatavi nolikt tūkstošus par īpašu skaitļu kombināciju.

Eksperti skaidro, ka uzņēmumi parasti vēlas ērtu tālruņa numuru ļoti vienkārša iemesla dēļ – lai klientam to būtu vienkāršāk atcerēties. Tajā pašā laikā indivīdu vēlmi iegūt izsmalcinātu tālruņa numuru parasti nosaka subjektīvi iemesli – prestižs vai ticība kādas īpašas skaitļu kombinācijas spēkam. Jebkurā gadījumā mobilo sakaru operatoriem ir jānoiet tāls ceļš no tālruņu numuru iegūšanas līdz tā pārsūtīšanai klientam.

Kā iegūt unikālu tālruņa numuru? 

Vienkāršākais un drošākais veids, kā iegūt unikālu tālruņa numuru, ir sazināties ar mobilo sakaru operatoru. Tiesa, ar nosacījumu, ka to pašlaik neizmanto cita persona. Pēc ekspertu domām, tālruņu numuru cenas būtiski atšķiras atkarībā no tā, cik reizes noteikts numurs tiek atkārtoti izmantots.

Interesanti, ka uzņēmumi parasti vēlme iegūt ērtu tālruņa numuru konkrētiem uzņēmējdarbības mērķiem, taču individuāli cilvēki bieži vien alkst pēc ekskluzīviem numuriem visnegaidītāko iemeslu dēļ. Dažiem tas ir veids, kā paust savu radošumu, citi uzskata, ka laimīgie skaitļi nes panākumus, un vēl citi vēlas, lai skaitļu kombinācijā būtu dzimšanas, kāzu vai cits svarīgs datums.

Melnais tirgus ekskluzīviem numuriem

Ekskluzīvu tālruņu numuru tālākpārdevējiem ir arī tā sauktais sekundārais tirgus: piedāvājumus ekskluzīvu tālruņu numuru iegādei var redzēt arī dažādos sludinājumu portālos.

Anonīmi interneta pārdevēji par noteiktām skaitļu kombinācijām iekasē pat līdz vairākiem tūkstošiem eiro. Tiesa, eksperti brīdina, ka, izmantojot šādu piedāvājumu, pastāv risks zaudēt ne tikai samaksāto naudu, bet arī iegādāto tālruņa numuru.

Tālruņa numurs – cilvēka īpašums

Tālruņa numurs ir valsts resurss, kuru iegādājas mobilo sakaru operators un tālāk to nodod lietotājam, kurš ar viņu noslēdzis pakalpojumu līgumu.

Kad klientam tiek pārsūtīts tālruņa numurs, viņš iegūst tiesības brīvi rīkoties ar to, kamēr vien viņš izmanto šī operatora pakalpojumus. Protams, persona vēlāk var pārsūtīt saņemto numuru uz jauna pakalpojumu sniedzēja tīklu vai atteikties no tā. Šajā gadījumā numuru pēc kāda laika var sākt izmantot cits klients.

Dārgākais numurs – 2 miljoni eiro

Ārzemēs skaistākie tālruņa numuri tiek pārdoti pat izsolēs. Viens piemērs ir izsole, kas norisinājās Ķīnas galvaspilsētā Pekinā. Tur numurs ar astoņiem astotniekiem tika pārdots par vairāk nekā 252 000 eiro.

Šī skaitļa popularitāte ir saistīta ar faktu, ka vārdi “astoņi” un “labklājība; bagātība” ķīniešu valodā izklausās ļoti līdzīgi. Tāpēc ķīnieši mēdz uzskatīt, ka šāds skaitlis var dot arī finansiālus panākumus.

Interesanti, ka visdārgākais jebkad pārdotais tālruņa numurs ir iekļauts Ginesa rekordu grāmatā. Skaitļu 666-666 kombināciju par 2,36 miljoniem eiro 2006. gadā iegādājās kāds Kataras iedzīvotājs.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us