Spiegošanas ierīces: kā vislabāk izspiegot kādu?

spiegošanas ierīces

Ja tevi patiešām interesē kādu izspiegot, ir dažādas spiegošanas ierīces un paņēmieni, ar kuriem var uzraudzīt cita cilvēka darbības.

Lai gan šīs ierīces un paņēmieni var būt efektīvi spiegošanā, ir svarīgi ņemt vērā, ka to izmantošana bez otras personas piekrišanas ir nelikumīga un neētiska!

Ja tiksi pieķerts, vari rēķināties ar nopietnām juridiskām un ētiskām sekām. Tā vietā, lai spiegotu, labāk ir atklāti un godīgi izrunāties ar personu, par kuru tu uztraucies. Ja tev ir kādas bažas par kāda cilvēka darbībām, labāk ir vērsties tieši pie šī cilvēka, nevis izspiegot!

Apskatīsim dažas no labākajām spiegošanas ierīcēm un veidiem, kā izspiegot kādu:

 1. Slēptās kameras: Slēptās kameras ir efektīvs veids, kā pārraudzīt kādas personas darbības bez viņa ziņas. Tās var maskēt kā ikdienas priekšmetus, piemēram, pulksteņus, pildspalvas vai USB atmiņas kartes. Slēptās kameras var novietot stratēģiskās vietās, piemēram, guļamistabās, dzīvojamās istabās vai birojos, lai ierakstītu sarunas un aktivitātes.
 2. GPS izsekotāji: GPS izsekotājus var izmantot, lai redzētu personas atrašanās vietu un pārvietošanās virzienu. Tos var uzstādīt transportlīdzekļos, tālruņos vai citos objektos, kurus persona regulāri izmanto. Tas ļauj izsekot kustībām reāllaikā un pārraudzīt konkrētas personas aktivitātes.
 3. Taustiņspiedienu pierakstītājs (Keyloggers): Tās ir programmas, kas ieraksta katru datora taustiņa nospiešanu. To var izmantot, lai pārraudzītu kādas personas tiešsaistes aktivitātes, tostarp paroles un ziņojumus.
 4. Izspiegošanas lietotnes: ir pieejams daudz šādu lietotņu, kuras var instalēt personas tālrunī, lai pārraudzītu viņa darbības. Šīs lietotnes var ierakstīt zvanus, ziņas un pārlūkošanas vēsturi.

Apskatīsim dažus piemērus: jaunākās un populārākās spiegošanas ierīces, kas pieejamas tirgū

1. Slēptās kameras

Slēptās kameras tiek izmantotas, lai slepeni ierakstītu kādas personas darbības. Tās var uzstādīt dažādos objektos, piemēram, pulksteņos, pildspalvās vai pat dūmu detektoros. Dažas no jaunākajām un populārākajām slēptajām kamerām ir:

 • Mini spiegu kameras: tās ir maza izmēra kameras, ko var paslēpt tādos objektos kā pildspalvas vai atslēgu piekariņi. Tās var ierakstīt augstas kvalitātes video un audio, un tās var vadīt attālināti.
 • Bezvadu slēptās kameras: tās ir kamera, kuras var savienot ar viedtālruni vai datoru, izmantojot Wi-Fi. Tās var ierakstīt augstas kvalitātes video un audio, un, tāpat kā iepriekšējās, arī šīs var vadīt attālināti.

2. GPS izsekošana

GPS izsekošanas ierīces ir ļoti populāras personas atrašanās vietas izsekošanai. Tās var uzstādīt transportlīdzekļos vai piestiprināt pie cilvēka mantām. Dažas no jaunākajām un populārākajām GPS izsekošanas ierīcēm ir:

 • Reāllaika GPS izsekotāji: tos var pievienot personas transportlīdzeklim vai mantām, un tie var nodrošināt personu reāllaika atrašanās vietu. Tie var arī nosūtīt brīdinājumus, ja ierīce atstāj noteiktu zonu, piemēram, mājas vai darba vietu.
 • Mini GPS izsekotājs: tā ir maza ierīce, ko var viegli piestiprināt pie cilvēka apģērba vai mantām. Tas var nodrošināt reāllaika atrašanās vietas atjauninājumus un ir ideāli piemērots bērnu vai vecāka gadagājuma cilvēku izsekošanai.

3. Datora pārraudzība

Datoru pārraudzības programmatūra tiek izmantota, lai uzraudzītu kādas personas tiešsaistes darbības. Tā var izsekot klaviatūras taustiņu klikšķus, apmeklētās vietnes un pat uzņemt ekrānuzņēmumus. Dažas no jaunākajām un populārākajām datoru uzraudzības programmām ir:

 • Spytech SpyAgent: tā ir jaudīga datora uzraudzības programmatūra, kas var izsekot visām datorā veiktajām darbībām. Tā var tvert taustatūras darbības, apmeklētās vietnes un uzņemt ekrānuzņēmumus.
 • Net Nanny: tā ir vecāku kontroles programmatūra, ko var izmantot, lai uzraudzītu bērna tiešsaistes aktivitātes. Tā var bloķēt nepiemērotu saturu un sniegt detalizētus ziņojumus par bērna darbībām tiešsaistē.

4. Audio ierakstīšana

Audio ierakstīšanai tirgū ir pieejamas daudzas ierīces, piemēram, slēptie audio ierakstītāji, ar balsi aktivizējami ierakstītāji un pat viedtālruņu lietotnes. Šīs ierīces ir mazas, pārnēsājamas un viegli lietojamas. Dažas no jaunākajām un populārākajām audio ierakstīšanas ierīcēm ir:

 • Mini balss ierakstītāji: mazi audio ierakstītāji, kas var ierakstīt līdz 20 stundām augstas kvalitātes audio. Tie ir pietiekami mazi, lai ietilptu kabatā, vai arī tos var piestiprināt pie atslēgu piekariņa.
 • Ar balsi aktivizējami ierakstītāji: tās ir ierīces, kas ieraksta tikai tad, kad tiek detektēta skaņa.

Noslēgumā jāsaka, ka ir pieejams daudz ierīču un metožu, kā izspiegot kādu. Tomēr ir svarīgi šīs ierīces un metodes izmantot ētiski un likumīgās robežās. Vienmēr saņemiet atbilstošu piekrišanu un ievērojiet visus piemērojamos likumus un noteikumus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us