Kuru VPN pakalpojumu sniedzēju izvēlēties?

Izmantojot VPN, tiek nodrošināts privāts un drošs savienojums, liedzot kibernoziedzniekiem iespēju piekļūt jebkādiem privātiem datiem. Turklāt pastāv dažādi ierobežojumi, kas liedz mums redzēt saturu, kas pieejams citās valstīs. Izmantojot VPN, ir iespējams apiet šos ierobežojumus. Šeit būs daži VPN, kas labi darbosies Latvijā.

NordVPN

Viens no visātrākajiem un drošākajiem VPN, kas pieejams, ir pakalpojums NordVPN.

NordVPN mobilās lietotnes ir ērtākas, nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju. NordVPN mājaslapā ir daudz kvalitatīvu pamācību, kas palīdzēs iestatīt VPN, un lielisks klientu atbalsts. Pakalpojumam ir 5,441 serveru 59 valstīs (16 no tiem atrodas Latvijā). NordVPN pieejamas lietotnes Windows, Mac, iOS, Android, Linux un Android TV operētājsistēmām.

Šim VPN var pieslēgt sešas ierīces, nodrošinot sešus vienlaicīgus savienojumus, kas lielākoties ir pietiekami vienai ģimenei.

NordVPN piedāvā visas tehniskās iespējas, kuras jūs varētu gaidīt, ieskaitot OpenVPN atbalstu spēcīgai šifrēšanai un augstas veiktspējas nodrošināšanai, kill switch un DNS noplūdes aizsardzību, lai lietotāja identitāte būtu drošībā.

Ne tik izplatītās ekstras ietver dubultu datu šifrēšanu un Onion atbalstu papildu drošībai, kā arī aizsardzību pret reklāmām, ļaunprātīgu programmatūru un pikšķerēšanu, izmantojot NordVPN tehnoloģiju CyberSec. P2P atbalsts arī ir būtisks pluss.

Viena no nesen pievienotajām funkcijām, ir spēja aizvērt VPN savienojumu un pēc dažām minūtēm automātiski atkal izveidot savienojumu. 

NordVPN cena ir pieņemama, un, ja neesat pārliecināts, ka šis VPN ir jums piemērots, 30 dienu naudas atdošanas garantija dod bezriska iespēju atteikties no pakalpojuma. Vēl dažas stundas to var iegādāties par €3.11/mēnesī uz 3 gadiem.

ExpressVPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. ExpressVPN uztur ‘bez reģistrācijas politiku’, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskos pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru dažādās pasaules vietās. Šis pakalpojums palīdzēs aizsargāt privātumu, atbloķēt cenzūru un skatīties iecienītus straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi var izveidot savienojumu ar trīs dažādām ierīcēm. Ir iespējams arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Ja vēlaties aizsargāt visu mājas tīklu ar vienu VPN kontu, var izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), multivides ierīcēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) un Smart TV.

Ja pakalpojumu pērk uz 12 mēnešiem, cena par vienu mēnesi ir € 7.22. Turklāt tiek piedāvāta 30 dienu naudas atmaksas garantija.

HMA

HMA jeb HideMyAss tika radīts 2005. gadā, kad 16 gadus vecais Anglijas students Džeks Keitors izlēma, ka vēlas izveidot pakalpojumu, kas palīdzētu cilvēkiem izvairīties no cenzūras. Konkrēti, Džeks nespēja piekļūt sociālo mediju vietnēm un tiešsaistes spēlēm, jo skolu lokālajos ​​tīklos tie tika bloķēti. HMA pirmajā mēnesī ieguva simtiem tūkstošu lietotāju un kopš tā laika ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē ar vairāk nekā 350 serveru atrašanās vietām.

Tiem, kas vēlas atrast VPN sniedzēju ar vislielāko serveru atrašanās vietu skaitu, HideMyAss ir labākā izvēle. Jāņem vērā, ka HMA reģistrē lietotāju aktivitātes, kas varētu satraukt dažus VPN lietotājus. HMA ir daži VPN serveri arī Latvijā. 

Pakalpojumam ir pieejama programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS. Jūs varat arī izveidot savienojumu ar HMA caur savu maršrutētāju. HMA piedāvā neierobežotu piekļuvi VPN sākot no €2.99 mēnesī  un visiem jaunajiem lietotājiem tiek piedāvāta 30 dienu bezriska naudas atgriešanas garantija.

IPVanish

IPVanish piedāvā vairākus serverus Latvijas teritorijā, tādēļ tā var būt viena no izvēles iespējām. Pakalpojuma serveri atrodas visos kontinentos, izņemot Antarktīdu, un tā tīkls piedāvā salīdzinoši lielu ātrumu.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Pakalpojums tiek piedāvāts ar neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick par €67.56 gadā.

CyberGhost

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunieši Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir ievērojami paplašinājies.

CyberGhost piedāvā pārdomātu serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.).

CyberGhost Latvia speed test

Pašreiz pilna piekļuve pakalpojumam tiek piedāvāta par €2.75 mēnesī.

StrongVPN

StrongVPN galvenā mītne atrodas ASV. Agrāk uzņēmums iekasēja maksu no lietotājiem, pamatojoties uz izmantoto serveru atrašanās vietu un protokolu skaitu. Tas ir mainījies, jo StrongVPN tagad piedāvā dalībniekiem pilnu piekļuvi savam tīklam ar simtiem serveru visā pasaulē.

Jaunākais pakalpojuma StrongVPN papildinājums ir funkcija StrongDNS. Ikviens, kurš reģistrējas StrongVPN kontā, saņem arī bezmaksas piekļuvi StrongDNS, kas ir viedais DNS pakalpojums, ko izmanto, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Daži no StrongVPN serveriem atrodas arī Latvijā.

StrongVPN Latvia speed test

Pakalpojums pašreiz pieejams par €60.44 gadā ar 30 dienu naudas atgriešanas garantiju. Pieejamas lietotnes iOS, Android, macOS, Windows operētājsistēmām. Ar pakalpojumu var vienlaicīgi izveidot 12 savienojumus.

http://datuve/raksts/8031/kas-ir-vpn-un-kados-gadijumos-to-vajadzetu-izmantot/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us