7 labākās trokšņu slāpējošās bezvadu austiņas

Trokšņu slāpējošās austiņas ir būtisks ikdienas dzīves elements, dodoties uz darbu, ceļojumā vai citos gadījumos. Tas ir labs veids, kā atrast mieru un klusumu. Tā kā tās apņem visu ārējās auss daļu, lielās austiņas vienmēr būs labāks variants, lai novērstu nevēlamus apkārtējos trokšņus, nekā mazās austiņas.

Kritēriji labāko trokšņu slāpējošo bezvadu austiņu izvēlei:

  • Cik labi tās novērš apkārtējo troksni;
  • Skaņas kvalitāte;
  • Akumulatora darbības laiks;
  • Vai tiek atbalstīta vienlaicīga Bluetooth savienošana pārī ar vairākām ierīcēm;
  • Komforts. 

1. Sony WH-1000XM4

Sony WH-1000XM4 trokšņu slāpējošās bezvadu austiņas

Labākās trokšņu slāpējošās austiņas lielākajai daļai cilvēku

Pagāja gandrīz divi gadi, līdz tika izlaists šis modelis, taču Sony WH-1000XM4 austiņas bija gaidīšanas vērtas. Tās izskatās gandrīz identiski kā iepriekšējais 1000XM3 modelis, taču ir veikti nelieli dizaina uzlabojumi, lai palielinātu komfortu tajās dienās, kad austiņas tiek valkātas stundām ilgi.

Trokšņu slāpēšana, salīdzinot ar iepriekšējo modeli, ir uzlabota vēl vairāk. Skaņas kvalitāte principā ir identiska iepriekšējām austiņām – skaņa joprojām ir precīza, pilnīga un ļoti patīkama. Tāpat ir arī 30 stundu maksimālais akumulatora darbības laiks. Bet Sony šoreiz ir pievērsies divām lielākajām M3 problēmām: 1000XM4 ir uzlabota balss mikrofona veiktspēja, un tagad vienlaikus var izveidot savienojumu ar divām ierīcēm.

Ir arī jaunas funkcijas, kas paredzētas ērtībai: “speak to chat” funkcija automātiski aptur mūzikas atskaņošanu un apkārtējo skaņu slāpēšanu brīdī, kad sākat runāt. Un 1000XM4 var arī pateikt, kad tās tiek noņemtas no ausīm. Tajā brīdī jūsu audio tiks automātiski pārtraukts. Cena ir augsta (aptuveni 300 eiro), bet piedāvājums ir ļoti labs. Turklāt iepriekšējais M3 modelis joprojām ir lieliska izvēle.

2. Bose trokšņu slāpējošās bezvadu austiņas 700

https://assets.bose.com/content/dam/Bose_DAM/Web/consumer_electronics/global/products/headphones/noise_cancelling_headphones_700/product_silo_images/noise_cancelling_headphones_700_soapstone_EC_hero.psd/jcr:content/renditions/cq5dam.web.1000.1000.png
Bose trokšņu slāpējošās bezvadu austiņas 700

Labākās trokšņu slāpējošās bezvadu austiņas videokonferenču un zvanu veikšanai

Bose ir trokšņu slāpējošo austiņu zīmola sinonīms, un trokšņu slāpējošās austiņas 700 ir vēl viens piemērs, kāpēc šī reputācija nezūd. Apmierinoša skaņa, teicama balss zvana kvalitāte un lieliska trokšņu slāpēšanas efektivitāte. Šīs ir Sony 1000XM3 sīvākās konkurentes. Sony 1000XM3 izceļas ar izcilu akumulatora darbības laiku un dzīvīgāku, izteiksmīgāku skaņu, bet Bose atbalsta divu ierīču vienlaicīgu Bluetooth savienošanu pārī. Trokšņu slāpēšanas austiņas 700 ir ērti valkāt ilgu laiku, pat ja tās nav tik vieglas kā uzņēmuma lētākais variants QC35 II .

Kad pienāks laiks pievienoties Zoom sapulcei vai piezvanīt kādam, jūs otrā galā dzirdēs skaļi un skaidri, ko nevar teikt par visām bezvadu austiņām šajā sarakstā. Bose mikrofona iestatīšana trokšņu slāpējošajās austiņās 700 ir nepārspējami ātra. Akumulatora darbības laiks ir līdz 20 stundām – tas ir mazāk nekā 30 stundas, kuras varat sasniegt, izmantojot Sony vai citas zemāk redzamās ierīces.

3. Sennheiser Momentum Wireless 3 un Shure Aonic 50

https://assets.sennheiser.com/img/24296/x1_desktop_MOMENTUM_3_Wireless_Black_Sennheiser_01.jpg
Sennheiser Momentum Wireless 3 trokšņu slāpējošās bezvadu austiņas
https://d2dfnis7z3ac76.cloudfront.net/shure_product_db/product_main_images/files/ed3/911/7c-/header_transparent/9cde76c59348c9b9e022af31778596e6.png
Shure Aonic 50 trokšņu slāpējošās bezvadu austiņas

Trokšņu slāpējošās bezvadu austiņas ar labāko skaņas kvalitāti

Ja jūsu prioritāte ir mūzikas baudīšana nevis pasaules apklusināšana, tad gan Sennheiser, gan Shure ir austiņas ar izcilu skaņas kvalitāti un adekvātu trokšņu slāpēšanu. Sennheiser Momentum Wireless ir detalizēta, basiem bagāta un dinamiska skaņa apvienojumā ar izcilu komfortu. To pašu var teikt arī par jaunākajām Shure Aonic 50 austiņām, kas atbalsta uzlabotus kodekus, piemēram, apt-X HD un LDAC.

Lai sasniegtu vēl labāku skaņas kvalitāti, abas austiņas var pieslēgt arī ar vadu, izmantojot vai nu 3,5 mm austiņu ligzdu vai USB-C. Trokšņu slāpēšanas līmenis nav vienāds ar labākajiem, taču jūs joprojām saņemat ērtas programmatūras funkcijas, piemēram, apkārtējo skaņu caurlaidību un pielāgojamo EQ, kas papildina izcilo skaņu.

4. Razer Opus

Razer Opus trokšņu slāpējošās bezvadu austiņas

Labākās troksni slāpējošās austiņas par zemāku cenu

Razer atkāpās no ierastās spēļu austiņu formulas un izveidoja troksni slāpējošās Opus austiņas, kuras ir paredzētas auditorijai, kas vēlas tērēt mazāk naudas. Opus austiņām ir labs komforta līmenis, izturīga un kvalitatīva uzbūve, skaidra un līdzsvarota audio kvalitāte un trokšņu slāpēšana, kas ir pāris pakāpes zem vadošajiem modeļiem, bet joprojām darbojas labi.

Razer Opus nav pieejama vairākpunktu Bluetooth savienošana pārī, un jums ir ierobežota piekļuve iepriekš iestatītiem EQ uzstādījumiem, taču tie patiešām ir vienīgie Opus negatīvie elementi. Modelī ir iekļauta automātiskā pauze austiņu noņemšanas brīdī. Tomēr nesajauciet – tās nav domātas kā spēļu austiņas.

5. Beats Solo Pro

Beats Solo Pro trokšņu slāpējošās bezvadu austiņas

Labākās ‘on-ear‘ tipa trokšņu slāpēšanas bezvadu austiņas

Beats Solo Pro austiņas balstās uz ausīm, nevis pilnībā nosedz tās, kam daži cilvēki varētu dot priekšroku. Šīs ir sporta zālēs iecienītas austiņas, jo tām ir izturība pret sviedriem un tās spēcīgi turas uz galvas, lai treniņa vai skrējiena laikā tās tur arī paliktu. Tāpat kā lielākā daļa Beats austiņu, Solo Pro ir iestatītas tā, lai jūsu dienu aizrautu ar patīkamu basu, turklāt tās ir arī līdzsvarotākas nekā iepriekšējie modeļi.

Ja jūs izmantojat iPhone, Solo Pro var izmantot tādas Apple ekosistēmas funkcijas kā audio kopīgošana un tādus pašus iestatīšanas/savienošanas procesus kā AirPods. Tām tiks pievienota arī jauna telpiskā audio funkcija, kas būs pieejama operētājsistēmā iOS 14. Tā ļaus jums iegūt telpiskai skaņai līdzīgu pieredzi, skatoties filmas iOS ierīcēs.

Tās nav tik lieliskas trokšņu slāpēšanas ziņā kā Bose vai Sony, bet ‘on-ear’ dizains un stingrais stiprinājums palīdz Solo Pro sniegt labu pasīvo trokšņu izolāciju pat tad, ja trokšņu slāpēšana ir izslēgta. (Ja nedarbojas trokšņu slāpēšana, akumulatora darbības laiks var sasniegt 40 stundas.)

6. Microsoft Surface Headphones 2

https://cnet3.cbsistatic.com/img/PTwnNWXE0eVZPU8_6ytNCyYP23Y=/1200x675/2020/07/10/f478f31c-bb69-40ea-b39c-1f65e744fc14/microsoft-surface-headphones-2-13.jpg
Microsoft Surface Headphones 2 trokšņu slāpējošās bezvadu austiņas

Labākās trokšņu slāpējošās austiņas ērtai un vienkāršai lietošanai

Ar Surface Headphones 2 Microsoft ir veikuši svarīgus uzlabojumus skaņas kvalitātei un akumulatora darbības laikam. Vienkāršības labad skaļumu un trokšņu slāpēšanas līmeni var pielāgot, vienkārši pagriežot disku ap katru auss aizsegu. Surface Headphones 2 ir arī lielisks risinājums produktivitātei, jo to daudzpunktu Bluetooth savienošana darbojas nevainojami.

7. Marshall Monitor II ANC

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/61ZTcjPvOrL._AC_SL1177_.jpg
Marshall Monitor II ANC trokšņu slāpējošās bezvadu austiņas

Trokšņu slāpējošās bezvadu austiņas ar labāko dizainu

Marshall bezvadu austiņas ir izrādījušās pārsteidzoši populāras, un uzņēmuma dārgākais pāris ir arī labākais. Monitor II ANC austiņu cena ir 320 ASV dolāru, kas tās nostāda vienā lauciņā ar Bose, Sony un citiem tehnoloģiju uzņēmumiem, kas daudzus gadus ir ražojuši augstākās kvalitātes trokšņu slāpējošās austiņas.

Marshall gluži nav tiem līdzvērtīgs ne skaņas kvalitātes, ne trokšņu slāpēšanas efektivitātes ziņā. Monitor II ir silta, fakturēta skaņa, un tās darbojas pienācīgi, apkārtējā trokšņa samazināšanas ziņā. Bet tās noteikti izceļas ar izskatu un dizainu. Tās var darboties līdz 30 stundām ar ieslēgtu trokšņu slāpēšanu vai līdz 45 stundām, ja esat kādā klusā vietā, kur var iztikt bez šīs funkcijas. Par šo cenu pietrūkst AAC kodeka atbalsta.

http://datuve/raksts/6167/4-tehnologiju-eksperta-padomi-ka-izveleties-piemerotakas-austinas/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us