7 klēpjdatori ar visilgāko akumulatora darbības laiku

klēpjdatori, kurus bez akumulatora uzlādes var ilgi izmantot

Vai vēlies, lai Tavs portatīvais dators darbotos bez uzlādes pēc iespējas ilgāk, varbūt pat visu dienu? Šogad labāko portatīvo datoru ar ilgāko baterijas laiku klāsts ir kļuvis vēl plašāks. Jauni, energoefektīvāki procesori no Intel, Qualcomm, AMD un, protams, Apple M1 sniedz iespēju datoru bez lādēšanas darbināt veselu diennakti. Apskatīsim, kuri klēpjdatori bez uzlādes kalpos patiešām ilgu laiku. Jāņem vērā, ka tā sauktais oficiālais akumulatora darbības laiks un arī faktiskais ilgums ir ļoti atkarīgs no tā, kādas darbības datorā tiek darītas. 

Lenovo Thinkpad X1 – 17 stundas 

Pagājušajā gadā Lenovo atjaunināja savu Thinkpad X1 vieglo klēpjdatoru sēriju ar jaunāko un vieglāko biedru X1 Nano, kas sver tikai 907 gramus. Intel jaunākais 11. paaudzes procesors palīdz pagarināt akumulatora darbības laiku. Procesoru atbalsta Intel Xe grafika. 

Apple MacBook Air – 18 stundas 

Apple nesen iepazīstināja ar savu M1 mikroshēmu, un viena no tās galvenajām iezīmēm ir īpaši zems enerģijas patēriņš. Vieglais MacBook Air ar Apple pašu veidoto M1 mikroshēmu bez uzlādes darbojas 18 stundas. 

Dell XPS 13 – 19 stundas 

XPS 13 joprojām ir viens no populārākajiem Dell modeļiem. Pagājušā gada galvenie jauninājumi bija Intel 11. paaudzes Tiger Lake procesors un Intel Xe grafika. Dell mašīna atbilst Intel Evo platformai, lai nodrošinātu ērtu lietošanu un ātrumu. Proti, šīs platformas datoriem jāieslēdzas ļoti ātri (ieslēdzot no miega režīma, tie ir gatavi darbam mazāk nekā sekundes laikā), tiem ir jābūt ļoti ilgam akumulatora darbības laikam un ļoti ātrai uzlādei.

LG Gram 17 – 19,5 stundas 

16 un 17 collu LG Gram datoriem ir liels 80 Wh akumulators, kas vidējā slodzē ilgst līdz 19,5 stundām. Labu skaitļošanas jaudu un vienlaikus akumulatora taupīšanu nodrošina 11. paaudzes Intel Core procesori, saderīga Xe grafika un ātra LPDDR4x atmiņa. 

Dell Inspiron 14 7490 – 20 stundas 

Plāns biznesa klases klēpjdators ar magnija korpusu uzlādē ExpressCharge līdz 80% stundas laikā un ilgst divdesmit stundas ar pilnībā uzlādētu akumulatoru. Tāpēc uzlāde prasa ļoti maz laika, un jūs varat mierīgi strādāt dažādās situācijās gan ceļojot, gan esot prom no biroja. 

MacBook Pro 13″ – 20 stundas 

Galvenais MacBook Pro akumulatora ilgstošās darbības iemesls, tāpat kā MacBook Air, ir Apple izstrādātā jaunā astoņu kodolu M1 mikroshēma. 58 Wh akumulatoru var uzlādēt no USB-C porta ar 61 W ātro lādētāju. Ātra uzlāde un ilgs darbības laiks ir kopīgs visiem jaunajiem MacBook klēpjdatoriem. 

Lenovo Yoga C640 – 22 stundas 

Lenovo ir izdevies panākt, lai Intel iepriekšējais 10. paaudzes procesora dators kalpotu rekordlielu laiku – līdz 22 stundām. Ierīcei ir 13,3 collu skārienjutīgs ekrāns, un tā ir ļoti viegla (1,25 kg). 

Lenovo Flex 5G – 24 stundas 

Kā viņi to panāk? Lenovo specifikācijas arī norāda, ka video atskaņošanas laikā akumulatora darbības laiks var būt pat 25,6 stundas. Normālā lietošanas režīmā jums vajadzētu būt iespējai rīkoties bez uzlādes visu diennakti. Klēpjdatoram ir 14 collu ekrāns. Ilgā darbības laika iemesls, iespējams, slēpjas Qualcomm jaunajā platformā Snapdragon 8cx 5G, kas tika ieviesta rudenī. Tas ir ārkārtīgi energoefektīvs un piedāvā ļoti pieklājīgu sniegumu vidējā klasē. 

ASUS ExpertBook B9450 – 24 stundas 

Asus, vienam no vieglākajiem 14 collu biznesa klases klēpjdatoriem pasaulē, akumulatora darbības laiks arī ir 24 stundas. Izmantojot ātro uzlādi, akumulators 60% sasniedz tikai 45 minūtēs. Ātrākai datu glabāšanai Asus ExpertBook B9450 tiek izmantots 10. paaudzes Intel Core vPro i7 procesors un divi SSD. 

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us