Nokia „mirst” lietotāju rokās

Nokia N8 un С7 modelim draud pēkšņa izslēgšanās un neieslēgšanās. „Totāls brāķis”, – uzskata analītiķi, bet informāciju par bojājumiem apstiprina Nokia viceprezidents.

Viedtelefonos Nokia N8 un С7 ir rūpnīcas brāķis: šie aparāti dažreiz var izslēgties bez ieslēgšanās iespējas vai ieiet bezgala restartā. Problēmas esamību apstiprināja kompānijas Nokia izpildu viceprezidents Niklass Savanders (Niklas Savander), paziņojot, ka runa ir tika par nelielu ierīču skaitu.

Pēc viena no Mobile Research Group analītiķu datiem, jau pēc pirmā pārdošanas mēneša apgrozījuma ar „mirušajiem” Nokia N8 telefoniem daļa sastāda 5%, kas ir ļoti daudz. Turklāt, bojājums rodas atkarībā no temperatūras, un iespējams, ka šī problēma aktivizēsies atkarībā no sasilšanas vai aktīvās lietošanas.

[img]http://datuve/images/upload/20101121164831.jpg[/img]

Savandera kunga vārdi ir diezgan pretrunīgi, jo no vienas puses, viņš apgalvo, ka ir skarts tikai neliels telefonu daudzums, no otras, ka ir veikti mēroga pasākumi. Šie apgalvojumi ne pārāk labi sader: ja brāķa procents ir tuvs ierastajam, kompānijai nav jēgas apgrūtināt sevi ar mēroga pasākumu veikšanu. Daži brāķa procenti tas ir normāli, un tie ietilpst plānos.

Kā avots izmantota MRG.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us