Gmail lietotāji vienlaikus varēs apskatīt gan e-pasta vēstules, gan Google+ jaunumus

Kopš Google+ pakalpojums tika laists klajā 28. jūnijā, tam ir izdevies piesaistīt lielu uzmanību. Tā kā Facebook ir sociālās tīklošanas gigants, daudz brīnījās, vai Google+ varēs būt tam cienīgs konkurents. Tagad, kad Google+ jau ir gandrīz divus mēnešus vecs, Google turpina pilnveidot tā struktūru, lai pakalpojuma lietošana būtu vēl ērtāka.

Aptuveni divu nedēļu laikā pēc Google+ virtuālo durvju atvēršanās, tajā bija piereģistrējušies jau 10 miljoni lietotāju. Pēc vēl vienas nedēļas unikālo lietotāju skaits bija sasniedzis jau 20 miljonus. Google turpina pilnveidot sociālo tīklu un papildināt to – piemēram, 12. augustā Google+ tīklam tika pievienotas vairākas spēles.

Tagad Google ķērušies pie jaunām pārmaiņām, cenšoties integrēt Google+ savā Gmail e-pasta sistēmā. Jaunais Google veidotais rīks ļaus lietotājiem apskatīt jaunākos Google+ kontaktu ierakstus savā Gmail kontā.

[img]http://datuve.lv/images/upload/20110823202052.jpg[/img]
Ieejot savā Gmail kontā un lasot e-pastus no cilvēkiem, kas ir lietotāja kontaktu lokā arī sociālajā tīklā, lietotājam būs redzams “Gmail People” logs, kurā tiks attēloti konkrētā kontakta jaunākie Google+ ieraksti.

Jaunais rīks ar laiku būs pieejams Gmail/Google+ lietotājiem.

[url=http://www.dailytech.com/New+Gmail+Widget+Allows+Google+Users+to+See+Posts+While+Viewing+Emails/article22523.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *