Windows 7 gadu pēc klajā nākšanas – visstraujāk pārdotā operētājsistēma pasaules vēsturē.

Šodien aprit tieši gads kopš Windows 7 ir pieejama lietotājiem. Gan uzņēmumi, gan privātie lietotāji ļoti atsaucīgi uzņēmuši jauno operētājsistēmu, tāpēc Windows 7 šobrīd ir kļuvusi par visstraujāk pirkto operētājsistēmu vēsturē.

Tirgus pētījumu kompānijas Forrester aptauja atklāj, ka 64% aptaujāto uzņēmumu jau lieto šo operētājsistēmu vai plāno uz to pāriet tuvākā pusgada laikā, 89% uzņēmumu tuvāko 2 gadu laikā būs Windows 7 lietotāji. Saskaņā ar interneta žurnāla Lifehacker datiem 94% lietotāju ir pilnībā apmierināti ar Windows 7. Savukārt, Microsoft veiktajā klientu aptaujā konstatēts, ka lietotāji visaugstāk vērtē Windows 7 spēju sekmēt biznesa efektivitāti – vidēji gadā tiek ietaupīti 140 ASV dolāri uz katru datoru, ieguldījumu atdeve ir 131% aptuveni 12 mēnešu laikā.

Aleksandrs Golods (Aleksandras Golod), Windows biznesa grupas vadītājs Baltijā, norāda, ka arī Latvijā strauji aug Windows 7 popularitāte: „Pēc mūsu aptuvenām aplēsēm šobrīd jau katrs piektais dators varētu būt aprīkots ar Windows 7 operētājsistēmu, arī vecāku Windows versiju lietotāji pakāpeniski pāriet uz Windows 7

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *