Samsung Star mobilo telefonu tirdzniecības apjoms rekordīsā laikā sasniedzis 30 miljonus vienību

Samsung Electronics, vadošais patērētāju elektronikas ražotājs, paziņojis, ka Samsung Star tirdzniecības apjoms ir pārsniedzis 30 miljonus vienību. Salīdzinot ar jebkuru citu Samsung jebkad izstrādāto ierīci, Star (S5230) mobilais telefons, kas tika prezentēts 2009.gada maijā, šādus rezultātus ir sasniedzis visīsākajā laika posmā.

Star ir uzrādījis labus tirdzniecības rezultātus, sasniedzot 10 miljonu pārdoto vienību atzīmi jau pēc sešiem mēnešiem kopš tā nākšanas klajā, bet 20 miljonu pārdoto vienību atzīmi – jau pēc viena gada! Eiropas reģionā ir pārdoti 15 miljoni Star sakaru rīku, Latīņamerikā – 5 miljoni, Krievijā – 3 miljoni un Ķīnā – 1 miljons. Būtiski, ka Vācijas un Austrijas tirgū Samsung Star ir ierindojies vislabāk pārdoto sakaru rīku sarakstos. Arī Baltijas valstīs Samsung Star ir guvis lielu popularitāti, kļūstot par Samsung pārdotāko mobilo telefonu, – īpaši tagad, kad telefonam ir pieejama arī Wi-Fi versija.

[img]http://datuve/images/upload/20101228162630.jpg[/img]
Star ir kļuvis par otro Samsung mobilo telefonu, kas pārdots 30 miljonos eksemplāru; pirmais, kas sasniedza šādu rezultātu, bija Samsung E250. Taču Star šādus panākumus guva uz pusi īsākā laika posmā, apliecinot mobilo ierīču industrijas izaugsmi.

Radīts nākamās paaudzes mobilajiem lietotājiem ar elegantu dizainu un spēcīgām multivides funkcijām, Star tika piedāvāts lietotājiem ar lokalizētu mārketinga kampaņu palīdzību katrā reģionā un valstī.

[img]http://datuve/images/upload/20101228162649.jpg[/img]
“Mēs esam ļoti gandarīti par Samsung Star fenomenālajiem panākumiem,” sacīja Samsung Electronics Mobilās komunikācijas biznesa nodaļas mārketinga vecākais viceprezidents YH Lī (YH Lee). “Samsung, pateicoties savam plašajam produktu klāstam un veiksmīgajām mārketinga aktivitātēm, plāno iegūt līderpozīcijas globālajā skārienekrānu mobilo telefonu tirgū.”

Par Samsung Star (S5230)

Samsung Star ir aprīkots ar jaunākajām multivides funkcijām un kompaktu, 11,9 mm plānu korpusu. Pateicoties 3 collu WQVGA izšķirtspējas skārienekrānam un Samsung TouchWiz lietotājsaskarnei ar mobilajiem sīkrīkiem, telefons ļauj lietotājiem ērti un intuitīvi piekļūt ikvienai tā funkcijai. Izmantojot Foto kontaktus, lietotāji var piezvanīt draugiem, vienkārši nospiežot uz vēlamā attēla.

Samsung Star arsenālā ir 3,2 megapikseļu kamera ar SmileShot funkciju un video ierakstu (QVGA izšķirtspējā ar 15 kadriem sekundē). Tas atbalsta dažādu formātu mūzikas failus un ir apveltīts ar DNSe tehnoloģiju labākai skaņas kvalitātei. Telefonā ir arī mūzikas atpazīšanas funkcija, kas veidota uz Shazam Find Music pakalpojuma bāzes. Lai nodrošinātu lietotāju ar iespēju saglabāt dažāda veida multivides saturu, S5230 piedāvā 50 MB iebūvēto atmiņu, kā arī atmiņas karšu lasītāju, kas atbalsta microSD atmiņas kartes ar izmēru līdz pat 8 GB.

Samsung Star lietotājiem piedāvā pilnvērtīgu interneta pārlūkošanu, turklāt iebūvētais akselerometrs nodrošina ekrāna attēla automātisku pielāgošanos līdz ar telefona pagriešanu horizontāli. Papildu ērtībām telefons ir arī aprīkots ar QWERTY ekrāntastatūru, Viedās atbloķēšanas funkciju un rokraksta teksta ievades funkciju.

[img]http://datuve/images/upload/20101228162548.png[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us