No 2012. gada izmešu samazināšanas nolūkā visās LG mobilajās ierīcēs izmantos ekoloģisko magniju

Viens no lielākajiem mobilo tālruņu ražotājiem LG Electronics (LG) paziņojis par plāniem sākot no 2012. gada kompānijas ražotajos mobilajos tālruņos parasto magniju pilnībā aizstāt ar tā dēvēto ekoloģisko magniju. Tas ir jauna tipa tīra magnija sakausējums, kas palīdzēs samazināt siltumnīcas efektu izraisošo gāzu emisijas aptuveni 24 000 reizes, turklāt – saglabājot nemainīgi augstu LG produktu kvalitāti.

„Ekoloģiskais magnijs” izstrādāts Korejas Ražošanas tehnoloģiju institūtā (KRTI) ar Korejas valdības finansējumu. Ražošanas procesā tas rada niecīgu daudzumu sēra heksafluorīda (SF6) – vienu no iedarbīgākajām siltumnīcas efektu izraisošajām gāzēm. Aizstājot parasto magniju ar ekoloģisko, LG mobilajos tālruņos oglekļa dioksīda emisijas tiks samazinātas par četriem kilogramiem uz katru saražoto tālruni.

LG parakstījis arī saprašanās memorandu ar trīs ekoloģiskā magnija ražotājiem – kompānijām HK High-Tech Co., Keumgang Coen un Hallacast Co. Vienošanās ietvaros LG uzņēmumiem nodrošinās apmācības par oglekļa kredītu tirdzniecības praksi un tehnoloģisko atbalstu. Tāpat memorands paredz, ka LG palīdzēs ievērojami samazināt kompānijas siltumnīcas efektu izraisošo gāzu emisijas un nopelnīt vērtīgus oglekļa kredītus.

„Ekoloģiskā magnija izmantošana ir viens no stratēģiski svarīgākajiem kompānijas LG darbības virzieniem ekoloģiski atbildīgas ražošanas jomā,” sacīja LG Electronics galvenais tehnoloģiju vadītājs Dr. Skots Āns (Skott Ahn). „Tāpēc pāreja uz ekoloģisko magniju ļaus LG un ikvienam mūsu produktu lietotājam iesaistīties, lai saudzētu mūsu planētas ekosistēmu.”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us