LG un pasaules slavenā briļļu dizainera Alena Mikli sadarbības rezultātā top ergonomiskas un mūsdienīgas 3D brilles

LG Electronics (LG) paziņojis par plāniem ražot 3D brilles, kuru dizains radīts sadarbībā ar pasaulē slavenu briļļu dizaineri Alenu Mikli (Alain Mikli). Apvienojot pieredzi 3D tehnoloģiju jomā ar Alena Mikli zināšanām par briļļu dizainu, LG spēj piedāvāt labāko kvalitāti visos 3D tehnoloģijas un ergonomikas aspektos.

Franču dizainerim Alenam Mikli ir vairāk nekā 30 gadu pieredze, un viņš ir izkopis unikālas tradīcijas, kam pateicoties ieguvis starptautisku reputāciju kā nepārspējami ērtu un mūsdienīgu briļļu izgatavotājs. Alena Mikli brilles pieejamas modes veikalos tādās pasaules lielpilsētās kā Ņujorkā, Parīzē un Milānā.

[img]http://datuve/images/upload/20101214105608.jpg[/img]
„Vairāki pētījumi apliecinājuši, ka izšķirošs faktors 3D tehnoloģiju pieņemšanai galvenokārt ir tieši brilles,” sacīja LG Electronics Home Entertainment Company prezidents Haviss Kvons (Havis Kwon). „3D brillēm nav jābūt nedz neglītām, nedz arī neērtām. Tieši to, sadarbībā ar Mikli kungu, esam apliecinājuši, radot, iespējams, pasaulē labākās 3D brilles.”

Kopumā, jaunās brilles nosaka jaunu 3D briļļu standartu dizaina un ergonomikas ziņā. Pretēji šobrīd tirgū pieejamajām plastmasas 3D brillēm, LG un Alens Mikli izvēlējās jaunās 3D brilles izgatavot no metāla, vienlaikus saglabājot Mikli raksturīgo dizainu.

[img]http://datuve/images/upload/20101214105634.jpg[/img]
Turklāt briļļu dizaina ergonomika nodrošina maksimālu komfortu. Optimāla svara proporcija briļļu priekšējā un aizmugurējā daļā ļauj valkātājam izjust mazāku nogurumu, lietojot brilles ilgāku laiku. Turklāt īpašs deguna “spilventiņš,” ko kopīgi patentējuši Mikli un LG, nodrošina optimālu briļļu pielāgošanos deguna formai.

Jaunās 3D brilles tirdzniecībā pasaulē būs pieejamas pēc to prezentēšanas CES 2011 izstādē. Brilles ietilps arī LG 2011. gada 3D televizoru modeļu komplektācijā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us