Datuve :: Produktu foto seko interneta attīstībai, 360 grādu produktu foto būs

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 42

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 42

Datuve.lv video
Top.LV

Produktu foto seko interneta attīstībai, 360 grādu produktu foto būs

Ievietoja: Bruno @ 2014.02.21 21:48  

Produktu fotogrāfija internetā mainās un tā pilnveidojas atbilstoši interneta lietotāju prasībām. Ja pirms 10 gadiem interneta lietotājs interneta veikala katalogā preci izvēlējās pēc 80x100 px lielas produktu bildītes un vadijās pēc preces apraksta, tad šobrīd šie standarti jau ir mainījušies. Lietotājs mūsdienās preci aplūko pēc 500x500px attēla un arvien vairāk internta vidē parādās 360 grādu produktu fotogrāfija. Vienas no Latvijas Produktu foto studijas darbiniekiem stāsta, ka Latvijā 360 grādu fotogrāfija vēl nav iekļuvusi populārāko pasūtījumu vidū, toties tai ir liels nākotnes potenciāls.

Produktu foto tuvākajos gadosCilvēki jau šobrīd izvēlasonline virs 65% gadījumos, savus pirkumus aplūko un pie iespējas pasūtījumu veic internetā. Lai šo izvēli paveiktu cilvēks grib iepazīties ar preci, pilnībā to izpētīt un veikt pasūtījumu. Ir jāpievērš uzmanība arī tirgotājam. Novērtējiet mazumtirgotāja tīmekļa vietni – tajā ir jābūt pieejamai informācijai par piegādes sagatavošanas pasākumiem un izmaksām, valūtu, kādā pieņem maksājumus, un piemērojamiem nodokļiem.

Pirkumu drošībaIeteicams iepirkties interneta lapās, kas atbalsta 3D Secure drošības sistēmu, ko izveidojušas starptautiskās karšu kompānijas VISA un MasterCard.
Iepērcieties pie tirgotājiem, kuri Jums ir labi zināmi, vai arī veiciet izpēti internetā, lai pārliecinātos, ka konkrētais tirgotājs ir respektabls un uzticams.
Saglabājiet informāciju par visiem saviem darījumiem, tostarp tirgotāja tīmekļa vietnes adresi. Daudzi interneta veikali nosūta saviem klientiem elektroniskas vēstules, kurās apkopoti pirkuma dati, – saglabājiet vai izdrukājiet šādas vēstules.

Informācija par preču atgriešanuPirms pirkuma izlasiet piegādes un preču atpakaļatdošanas noteikumus, kuriem jābūt pieejamiem tirgotāja tīmekļa vietnē. Uzziniet, vai gadījumā, ja precei atklāsies defekts, par to varēs saņemt atpakaļ naudu vai arī saņemt kredītrēķinu.

Informācija par pārdevējuUzmeklējiet tirgotāja firmas nosaukumu un adresi, kontakttālruni vai elektroniskā pasta adresi un saglabājiet to, lai varētu sazināties ar tirgotāju, ja radīsies neskaidri jautājumi.

360 grādu produktu fotogrāfijaTuvākajā nākotnē popularitāti iegūs 360 grādu preču fotogrāfija, tā ļaus cilvēkam aplūkot preci neveicot nevienu klikšķi. Ir veikta statistika, ka veikals ar integrētiem 360 grādu preču skatlogiem, ieņem līdz 15% vairāk par tiem veikaliem, kuri to nedara. Tas ir jauns tirgus, jauniem uzņēmumiem. Jau ir daudzas filmas, kuras gatavo speciālas platformas 360 grādu preču fotogrāfēšanai un attēlu apstrādei. Arī Product Photography Europe, kuru galvenie klienti ir Skandināvijas un Vācijas kleinti, tuvākajā laikā plāno iegādāties 360 grādu preduktu fotogrāfēšanas iekārtu, lai būtu gatavi klientu pieauguešajiem pasūtījiemuiem.