Datuve :: Detalizētas “Karšu izdevniecība Jāņa sēta” Baltijas valstu kartes tagad arī ‘’Android’’ viedtālruņos

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 51

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 51

Datuve.lv video
Top.LV

Detalizētas “Karšu izdevniecība Jāņa sēta” Baltijas valstu kartes tagad arī ‘’Android’’ viedtālruņos

Ievietoja: Antra_F @ 2012.05.17 17:24  

Tuvojas vasara un ceļojumu laiks, tādēļ “Karšu izdevniecība Jāņa sēta” ir ievietojusi Google Play veikalā Baltijas karšu lietojumprogrammu “Baltic Maps” visām ‘’Android’’ ierīcēm. Google Play mākoņserviss piedāvā ‘’Android’’ lietotājiem izvēlēties karšu lietotnes bezmaksas vai maksas versiju.

„Ir gandarījums, ka varam piedāvāt kvalitatīvu karšu izmantošanas risinājumu Latvijā populārākajiem viedtelefoniem ar "Android" operētājsistēmu. Kopš iPhone ierīcēm domātās ‘’Baltic Maps’’ lietotnes izlaišanas pagājušā gada nogalē ar apskaužamu biežumu nepārtraukti saņemam ‘’Android’’ lietotāju jautājumus par šī risinājuma izstrādes termiņu,’’ uzsver SIA “Karšu izdevniecība Jāņa sēta” valdes priekšsēdētājs Jānis Turlajs.

Mobilās lietotnes standarta versija lietotājiem piedāvā apskatīt “Jāņa sētas” izstrādātās Baltijas valstu teritoriju kartes un noteikt savu vai cita objekta atrašanās vietu kartē un adresi, kā arī nosūtīt to kādam e-pastā vai uz www.BalticMaps.eu vietni. Lietotnes maksas abonēšanas versijā galvenās papildu iespējas ir šādas:

- meklēšana adrešu un viensētu, vietu, ielu, novadu, upju, ezeru un citu objektu datubāzēs;
- maršruta plānošana starp vairākiem punktiem uz kartes un plānotā maršruta saglabāšana;
- maršruta ceļā pavadāmā laika un attāluma aprēķināšana;
- sastrēgumu informācijas attēlošana Rīgā ar tās atjaunošanu vienu reizi piecās minūtēs;
- Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras (LĢIA) izstrādātās Latvijas aerofotogrāfiju kartes apskate;
- LĢIA izstrādātās Latvijas topogrāfiskās kartes M 1:50 000 apskate.

“Jāņa sēta” periodiski veiks karšu pamatnes, adrešu informācijas un lietotnes funkcionalitātes atjaunināšanu.Programmatūras saskarne strādā latviešu, angļu un krievu valodā. Mobilā lietotne ir savietojama ar visām ‘’Android’’ ierīcēm, kurām ir 2.2. jaunāka operētājsistēmas versija. Lietotnes darbības princips ir kartes un objektu informācijas pieprasīšana no “Jāņa sētas” informācijas sistēmām, īslaicīgi saglabājot pieprasītos karšu fragmentus mobilajā ierīcē atkārtotai izmantošanai. Informācijas meklēšana un saņemšana reālā laikā nodrošina aktuālākās informācijas pieejamību lietotājam.

Lai iegūtu paplašinātās funkcionalitātes lietotnes versiju, ir jāiegādājas gada abonements. Google Play veikala specifikas dēļ cena pircējam parādās, pārrēķināta Zviedrijas kronās. Programmatūras jaunās versijas esošajiem abonentiem būs bez maksas.

SIA “Karšu izdevniecība Jāņa sēta” ir līderis karšu un uz tām bāzētu informācijas tehnoloģiju risinājumu izstrādē Baltijas tirgū. Uzņēmums piedāvā gan augstas kvalitātes poligrāfiski iespiestas kartes un atlantus, gan modernus informācijas tehnoloģiju produktus – GPS sekošanas risinājumu seko.lv, interaktīvo karšu sistēmu JS Baltija 2, interneta karšu pārlūku, iPhone un ‘’Android’’ lietojumprogrammu “BalticMaps”, Latvijas karti “Garmin” GPS navigācijas iekārtām, sastrēgumu informācijas sistēmu Rīgā un vairākus citus risinājumus.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 njaa @ 2012.05.17 19:58

atkal android <2.1 tiek apdalīti :(

#2 Mudaks1 @ 2012.05.18 10:22

eee.. kaut kā vajadzētu iepētīt, iepazīšanās nolūkos ;-))

#3 Loks @ 2012.05.18 10:53

Ja vēl būtu offline kartes, tad varētu saprast, ka par maksu... citādi neredzu jēgu par to maksāt... vēl jo vairāk, ka openstreetmap karte lielākoties jau ir kļuvusi labāka par JS karti...

#4 ddd2 @ 2012.05.21 13:21

lai jau veicas, bet nedomāju ka spēs atspēkot ārzemju bezmaksaas servisus, mazliet pa vēlu un pa īsu būs lai pārspētu lielos magnātus

#5 Tomasss @ 2012.05.23 10:01

+1 par vecajiem androīdiem un +1 par lielajiem magnātiem :)

#6 utopia @ 2012.05.24 13:14

Lai softam būtu iespējas izdzīvot, bezmaskas versijā vajadzēja iekļaut adrešu meklēšanu un informāciju par sastrēgumiem (no lietotājiem tak viņi savāc šo info). Un iekļaut radaru karti.

#7 JohnieBoy @ 2012.05.28 13:30

Pameginaju - nepatika - visas kartes online, strada leni - kaut kadas mistiskas pogas saliktas uz pamatekrana - nevar salidzinat pat ne ar Google Maps