Datuve :: IZZI reģionos uzstāda vismodernākās TV galvasstacijas Latvijā

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 47

Reģistrētie lietotāji online: 1

Viesi online: 46

Datuve.lv video
Top.LV

IZZI reģionos uzstāda vismodernākās TV galvasstacijas Latvijā

Ievietoja: Antra_F @ 2012.03.30 00:25  

Turpinot vērienīgos tīkla modernizācijas darbus, telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs IZZI uzsācis reģionālo televīzijas tīklu renovāciju, uzstādot līdz šim modernākās televīzijas galvasstacijas Latvijā, kas būtiski uzlabos pakalpojuma kvalitāti.

„Novērtējot klientu lojalitāti un esošo veiksmīgo sadarbību, turpinām veikt nozīmīgas tehnoloģiskas pārmaiņas reģionos. Paralēli optiskā tīkla būvniecībai esam iegādājušies līdz šim modernākās televīzijas galvasstacijas un jau uzsākuši to uzstādīšanu. Uz šo brīdi modernizācijas darbi jau veikti Baložos un arī Balvos, tuvākajā laikā darbi tiks pabeigti arī Preiļos, pierobežas pilsētā Kārsavā, kā arī citviet,” skaidro IZZI attīstības direktore Sandra Kraujiņa. „Jaunās, modernās iekārtas nodrošina ne vien teicamu signāla kvalitāti – stabilu signāla uztveršanu no pavadoņiem un retranslēšanu tīklā, bet tās arī ir aprīkotas ar pilnu monitoringu sistēmu un iespēju veikt attālinātu kanālu vadību. Turklāt līdzās tehniskiem modernizācijas darbiem esam iecerējuši arī palielināt piedāvāto televīzijas kanālu klāstu, piemēram, iekļaujot Fox Life, Drive TV un citus pieprasītus kanālus.”

Paredzēts, ka galvasstaciju renovācija tiks veikta arī Ludzā, Aizkrauklē, Talsos, Tukumā, Valmierā, Madonā un vēl virknē citu reģionālo pilsētu.

Vērienīgus modernizācijas darbus IZZI uzsāka pērn, sākot izbūvēt jaunu optisko tīklu, kas nu jau pieejams aptuveni 70 000 mājsaimniecību Latvijā. Plānots, ka tīkla renovācija tiks pilnībā veikta ne vien galvaspilsētā, bet arī Latvijas reģionos. Piemēram, optiskais tīkls un digitālā televīzija jau šobrīd ir pieejami gan Rēzeknē, gan Ādažos, turklāt šīs ir pirmās apdzīvotās vietas Latvijā, kur IZZI klientiem pieejama arī televīzija ar interaktīvām funkcijām (video noma, TV ieraksts, TV pauze, atgādinājums un grāmatzīme). Kopējās modernizācijas darbu investīcijas pārsniedz 10 miljonus eiro.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 kriistaaps @ 2012.03.30 16:57

Nja... :D Ja Rīgā cilveki saprot kad Izzi ir viens liels kaku kantoris un nepierakstās neparko pie viņiem tad tagad meiģina ķert uz muļķi lauciniekus u.c. mazo pilsetu iedzīvotajus... :D

#2 elkos @ 2012.03.31 22:03

heh. Tiklīdz Talsos parādījās LTC optika, tā momentā IZZI tika mests krūmos un pāriets uz interaktīvo televīziju. Atšķirība bildes kvalitāte momentāna. Nez kam būtu jānotiek, lai būtu vēlme iet pie šiem atpakaļ. Jo cena jau nu tā noteikti nebūs ņemot vērā, ka tagad jau maksājam vairāk kā par izzi un vismaz iespēja kanāliem valodas mainīt, a tā visu laiku kaut kādi mistiskie krievu kanāli, vai tos pašus nat geo vai discovery nebij iespējams dzirdēt oriģ. valodā, bet tagad - kā gribu, tā klausos un nav jābaidās ka katru otro mēnesi kāds kanāls nomainīsies vai vienkārši neies.

#3 Cincelnetti WWW @ 2012.03.31 23:20

Tie kas skatās TV ir pelnijuši :)

#4 HiDuck! @ 2012.04.01 16:18

Bet kas tiesi tur tik slikts tam Izzi?

#5 kriistaaps @ 2012.04.01 18:34

:D tu joko? -VISS!

#6 kriistaaps @ 2012.04.01 18:34

Bija dažām paziņam nets, visiem viena fīča - nets reāli ļoti lēns un pēc pāris stundu bazarēsanas pa telefonu ar operatoru un latiem diena izmestas naudas viņi sataisa pēkšņi kad iet... TV arī ķer kanālus kuri ir FOA respektīvi krievu kanalus, un vēl krieviski tūlkotus kanālus un raida iekš sava serrvisa un prasa naudu.. nedz valodu izvele nekas! Daudzi kanali arī vienkārši pekšņi neiet, pēc stundas atkal aiziet vai pēc dienas...
Nu nezinu ka tagad kad firmas logo mainīts un itkā firmai ir veiktas lielas pārmaiņas, bet pirms gadiem 3 vismaz zinu kad šinī kaku kantorī bij tāda situācija un tie paziņas kuri paņēmuši bij ĻOTI nelaimīgi un nācas maksāt sodu par līguma lauzšanu jo 2 gadus to paciet nebija iespējams!

#7 Turkek @ 2012.04.02 15:10

Manis pēc šie var stutēt kaut vai kosmiskās tehnoloģijas. Tiklīdz Aizkrauklē manai mājai kļuva pieejama optika, uzreiz čau izzi, sveiki LTK.
Kā atceros tos gadus, kurus nācās iztikt ar izzi pakalpojumiem, jo nebija citu alternatīvu, nē paldies, ne par kādu naudu. TV bilde vairākiem kanāliem sūdiga - tava problēma - tev televizors defektīvs :D, kad pēc 5-6 zvana tomēr meistars atnāk un kaut ko paķimerējas kāpņu telpā kopīgajā tkom.skapī - ups, bildei kvalitāte atjaunojas, kanāli nokarās un neiet - to var arī nedēļu risināt,   nav taču kur steigties, vēl regulārās kanālu izmaiņas, katram kanālam sava kvalitāte, kas turklāt vēl atkarīga laikam no mēness fāzēm.
Kad LTK ar optiku ienāca pilsētā, izzi uzreiz staigāja pa mājām pa lēto piedāvāja savu mega ātro internetu, superīgo kabeļtelevīziju, es pasūtīju šos tālu tālu - kamēr LTK manā mājā optiku neievilka, izzi nu nekādi nevarēja internetu pievest, tagad pēkšņi šie vienas dienas laikā visu sataisīsot :DD - uzreiz padomāju, kam man čakars ar internetu, pietika jau ar kabeļtv jāties, labāk LTK mājas komplektu.  Bet nu citi jau uzķērās uz megalabajām cenām, un paņēma izzi - daudzi pēc tam pat līgumsodu maksāja par līguma laušanu, lai tik atkratītos no izzi, vēlāk jau tauta gudrāka palika, un līguma lauza uz nekvalitatīva pakalpojuma pamata.
Nesaku ka LTK ir baigais super duper, bet nu man pa šiem gadiem žēloties nav par ko.

#8 zults @ 2012.04.10 11:53

Skat skat naudinja atradās kad konkurenti sāk spiest no visām pusēm ar acīmredzamu pārsvaru kvalitātes ziņā. La nepazudētu arī pēdējos klientus kaut kas ir jāsāk darīt.