Datuve :: Samsung prezentē GALAXY Note 10.1 planšetdatoru

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 42

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 42

Datuve.lv video
Top.LV

Samsung prezentē GALAXY Note 10.1 planšetdatoru

Ievietoja: Antra_F @ 2012.02.28 13:10  

Pasaules vadošā mobilo tehnoloģiju kongresa Mobile World Congress 2012 ietvaros Samsung prezentējis GALAXY Note 10.1 planšetdatoru. Tā lielais ekrāns nodrošina novatorisku vairākekrānu funkcionalitāti, savukārt S Pen irbuļa tehnoloģija paaugstina mācību un darba procesa efektivitāti.

GALAXY Note 10.1 planšetdators ir aprīkots ar S Note funkciju – unikālu un efektīvu instrumentu, kas ļauj lietotājam savas piezīmes un zīmējumus apvienot ar interneta saturu, attēliem un cita veida digitālo saturu. S Note funkcija piedāvā virkni dažādu veidņu, kas ir ērti izmantojamas, piemēram, pierakstiem sapulcē, ēdiena recepšu pierakstīšanai un personīgās dienasgrāmatas ierakstiem. Savukārt Shape Match funkcija ļaus ar roku zīmētajām ģeometriskajām figūrām automātiski iegūt precīzu un regulāru formu.GALAXY Note 10.1 planšetdators ir vērtīgs palīgs arī mācību procesā. Piemēram, studenti var skatīties lekcijas tiešsaistes video, vienlaikus veicot arī pierakstus un piezīmes ar S Note funkciju. Tāpat jaunajā planšetdatorā var lasīt e-grāmatas un tajās veikt nepieciešamās piezīmes. Savukārt Formula Match funkcija palīdzēs pielabot un digitalizēt ar S Pen irbuli pierakstītās matemātiskās formulas. Izmantojot S Note funkcijā iebūvētos meklēšanas pakalpojumus, lietotāji var ātri uzmeklēt nepieciešamo papildinformāciju, kā arī viegli pievienot atrastos attēlus un cita veida saturu savām S Note piezīmēm.

Lietotāji jaunajā planšetdatorā var veikt pilnvērtīgu fotogrāfiju apstrādi un zīmējumu izveidi, izmantojot Adobe Photoshop Touch un Adobe Ideas aplikācijas. Šīs abas Adobe aplikācijas ir īpaši pielāgotas izmantošanai Samsung GALAXY Note 10.1 planšetdatorā ar S Pen tehnoloģijas irbuli.GALAXY Note 10.1 planšetdatora S Pen irbulis, kas patlaban uzskatāms par vismodernāko irbuļa ievades risinājumu tirgū, spēj atšķirt dažāda spiediena stipruma pakāpes, kā arī nodrošina izcilu rakstīšanas un zīmēšanas precizitāti.

Nodrošinot vairākuzdevumu režīmu un ātru tīmekļa pārlūkošanu, GALAXY Note 10.1 planšetdators darbojas uz Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) operētājsistēmas bāzes, tam ir 1,4 Ghz divkodolu procesors un HSPA+ savienojuma atbalsts.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 efgio @ 2012.03.10 21:18

ja planšetnieks maxātu līdz 50ls tad būtu jēga par viņu sākt interesēties
virs 50.. vnk susli nemaz nerunajot par mēslainajiem ipadsuudiem pa 400ls XD

#2 jsdkfajsdlfa @ 2012.03.10 23:18

efgio rakstīja:

ja planšetnieks maxātu līdz 50ls tad būtu jēga par viņu sākt interesēties
virs 50.. vnk susli nemaz nerunajot par mēslainajiem ipadsuudiem pa 400ls XD

bērnudārza audzēkņus arī laiž pie interneta?