Datuve :: Samsung kļūst par Palladium sadarbības partneri

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 42

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 42

Datuve.lv video
Top.LV

Samsung kļūst par Palladium sadarbības partneri

Ievietoja: Antra_F @ 2011.11.06 22:13  

Pasaulē vadošais elektrotehnikas ražotājs un tehnoloģisko inovāciju līderis Samsung un Latvijā jaunatvērtā koncertzāle Palladium vienojušies par ilgtermiņa sadarbību - turpmākos trīs gadus Samsung būs Palladium tehnoloģiju partneris, ļaujot koncertzālei bagātināt kultūras pasākumus ar jaunāko tehnoloģiju sniegtajām priekšrocībām.

Palladium pirmajā stāvā uzstādītajos Samsung augstas kvalitātes LED televizoros jau var sekot līdzi informācijai par tuvākajiem koncertzālē gaidāmajiem pasākumiem. Arī turpmāk Palladium apmeklētāji būs vieni no pirmajiem, kuri varēs novērtēt jauno tehnoloģiju sniegtās priekšrocības.„Samsung kā inovatīvs uzņēmums vienmēr ir atvērts jaunām idejām un novērtē uzdrīkstēšanos, ar kādu veidota viena no Latvijas mūsdienīgākajām koncertzālēm. Tādēļ mēs esam priecīgi par šo sadarbību un esam gandarīti piedalīties savā ziņā vēsturiskās un dažādām kultūras leģendām apvītās vietas atdzimšanā jaunā kvalitātē. Esam pārliecināti - ar savām zināšanām un produktiem Samsung partnerība ļaus Palladium kļūt par labāko kultūras pasākumu norises vietu Rīgā,” stāsta Iveta Bojāre, Samsung Electronics Baltics korporatīvo komunikāciju vadītāja.

„Esam gandarīti par iespēju sadarboties ar Samsung, vienu no vadošajiem savas nozares inovāciju līderiem pasaulē,” saka Ģirts Majors, viens no koncertzāles Palladium līdzīpašniekiem. „Sadarbību ar Samsung plānojam ilgtermiņā, piedāvājot tehnoloģijām atvērtajiem koncertzāles apmeklētājiem papildus mūzikai gūt arī jaunu pieredzi strauji mainīgajā tehnoloģiju pasaulē.”

Saistītie raksti