Datuve :: Asus laiž klajā Apple MacBook Air

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 43

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 43

Datuve.lv video
Top.LV

Asus laiž klajā Apple MacBook Air

Ievietoja: Antra_F @ 2011.10.18 00:47  

Nesen laists klajā tehnoloģiju kompānijas Asus klēpjdators Zenbook UX21, kas lielā mērā atgādina Asus galvenā sāncenša – Apple radīto MacBook Air, vēsta mashable.com.

«Sajūta, turot rokās Asus jauno 999 ASV dolāru vērto klēpjdatoru Zenbook, ir līdzīga, kā turot rokās sāncenšu Apple radīto MacBook Air,» raksta mashable.com. Jaunais klēpjdators ir īpaši «plāns» - šaurākajā vietā tas ir vien trīs milimetrus plats, bet «biezākajā» vietā – 17 milimetrus plats.

Jauno Zenbook privātā pasākumā Manhetenā prezentēja Asus vadītājs Džonijs Šihs (Jonney Shih). Pasākuma laikā «Apple ēna bija neizbēgama», raksta medijs. Dž. Šihs tieši nesalīdzināja Zenbook ar MacBook Air, tomēr Asus veikums tika salīdzināts ar vārdā neminētu «sāncenšu produktu», kas var būt vienīgi Apple smalkākais klēpjdators. Tāpat pasākums tika atklāts ar klusuma brīdi Apple līdzibinātāja Stīva Džobsa piemiņai.

Jaunajam Asus klēpjdatoram ir 4 GB RAM un 128GB SSD cietais disks, kā arī USB 3.0 pieslēgumligzdas. Tādējādi Zenbook tehniskā ziņā ir aprīkots vismaz tikpat labi, cik MacBook Air, izņemot to, ka Apple ierīcei nav USB 3.0 pieslēgligzdu, jo Apple tās neatbalsta.

Zenbook ir par 200 dolāriem lētāks nekā MacBook Air. Dž. Šihs solīja, ka Zenbook baterija bez uzlādēšanas darbosies septiņas stundas (aptuveni 3,4 stundas, straumējot video, un 3,25 stundas, spēlējot spēles). Zenbook izstrādāts tā, ka tas saglabās lietotāja datus, ja baterijas uzlādes līmenis samazināsies līdz 1%. Ieslēdzot datoru, tas sāk darboties divu sekunžu laikā, un tas ir par četrām sekundēm mazāks laiks, nekā Dž. Šiha minētajam «konkurentam».

Saistītie raksti

Komentāri

#1 ddd2 @ 2011.10.18 08:50

"šaurākajā vietā tas ir vien trīs milimetrus plats" :D

#2 modris @ 2011.10.18 09:38

Cik liels ekrāna izmērs?

#3 ha @ 2011.10.18 10:13

modris rakstīja:

Cik liels ekrāna izmērs?

9pikseļi