Datuve :: LG piedāvā jaunus gaisa kondicionēšanas un enerģijas taupīšanas risinājumus

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 42

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 42

Datuve.lv video
Top.LV

LG piedāvā jaunus gaisa kondicionēšanas un enerģijas taupīšanas risinājumus

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.03.07 10:54  

Madridē notiekošās gaisa kondicionēšanas sistēmu izstādes CLIMATIZACION ietvaros LG Electronics (LG) iepazīstinājis ar kompānijas jaunākajiem sasniegumiem un plāniem nostiprināt pozīcijas kā Eiropas vadošajam enerģijas risinājumu ražotājam. Tāpat, līdzās tradicionālajām gaisa kondicionēšanas sistēmām, LG turpina arvien aktīvāk attīstīt arī LED apgaismojuma un saules enerģijas risinājumus un to ieviešanu ikdienas lietošanā.

„Esam izveidojuši vairākus jaunus izstrādājumus, kas samazinās enerģijas patēriņu, tāpēc zinam — ikvienai vajadzībai varēsim ieteikt labāko no LG gaisa kondicionēšanas sistēmu un enerģijas risinājumu plašā klāsta,” norāda LG Air Conditioning and Energy Solution prezidents Hvan Jongs Nho (Hwan-yong Nho).


LG ekspozīcijā ir gan uzlabotās gaisa kondicionēšanas sistēmas, tostarp LG Multi V III, gan arī jaunākās - LG Therma V, kā arī gaisa iekārtas ventilācijas sistēmām. LG Multi V III energoefektivitātes koeficients ir 4,58, un pagarināts freona cauruļu iespējamais garums līdz pat 1 000 m. Turklāt LG Multi V III efektivitāti ievērojami uzlabo arī LG H-Inverter kompresors, kas, salīdzinot ar iepriekšējiem modeļiem, samazina patērētās enerģijas daudzumu līdz pat 11%. Gaisa un ūdens siltumsūknis LG Therma V ir četras reizes efektīvāks par parastajām apsildes ierīcēm un tajā izmantotai tehnoloģijai tika piešķirta inovāciju balva AHR Lasvegasā.


Savukārt LG apvienotā kontroles sistēma lietotājiem sniedz iespēju regulēt gaisa kondicionēšanu visā ēkā. Šis risinājums nodrošina kā izcilu ēkas apsildīšanu, tā arī dzesēšanu, un tas viss — taupot enerģiju.


Ar plašu rūpniecisko gaisa kondicionēšanas sistēmu klāstu, LG plāno nostiprināt vadošās pozīcijas Eiropas tirgū. Nozīmīgi līdzekļi tiek novirzīti arī investīcijām jaunu produktu izpētē un izstrādē, pielāgojot tos īpaši Eiropas iedzīvotāju vajadzībām. Tāpat LG Enerģijas laboratorijas mērķis ir arī turpmāka LG izstrādājumu drošības pilnveidošana, lai padarītu tos piemērotus darbam praktiski jebkādos apstākļos.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 JanisKoks @ 2011.03.07 11:38

Nesamazinās energopatēriņu, jo latvijā tak tarifi mainās :D

#2 KakTussssss @ 2011.03.08 15:24

... Šis risinājums nodrošina kā izcilu ēkas apsildīšanu, tā arī dzesēšanu, un tas viss — taupot enerģiju. ....

Ja es pareizi saprotu, tad elektrības skaitītājs uzstādot šādu aprīkojumu griežas pretējā virzienā, ja??