Datuve :: Kārtējā Vuze versija ir klāt. Šoreiz Vuze 4.5

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 41

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 41

Datuve.lv video
Top.LV

Kārtējā Vuze versija ir klāt. Šoreiz Vuze 4.5

Ievietoja: rumis @ 2010.08.10 19:03  

Nesen klajā nākusi Vuze multimediju programmas (ja tā var izteikties) nākamā versija ─ Vuze 4.5. Vuze ir Azureus Bittorrent programmas turpinājums. Līdz šodienai Vuze kļuvusi par daudz ko vairāk kā tikai Bittorrent programmu. Līdzās iPhone, iPod, iPad, Xbox, PS3, PSP, Tivo un Samsung televizoru atbalstam Vuze 4.5 pievienojas populārākie Android viedtelefoni ─ HTC Desire, Evo, Hero, Incredible, Magic, Wildfire, Motorola Cliq, Droid, Droid X, Samsung Galaxy S u.t.m.l. Kā Vuze raksta: "Mēs ticam atvērtām platformām un esam priecīgi par Android OS panākumiem."Izmantojot jaunu ātruma testu, Vuze 4.5 optimizē lejupielādes ātrumu (ātruma tests uzsāksies uzreiz pēc jaunās versijas uzstādīšanas).

Līdz šim daudzfailu torenti, “smagie” torenti ar potenciāli daudziem failiem lejupielādei, tikuši atbalstīti, tomēr to lietošana bijusi nepilnīga. Ar jauno Vuze versiju daudzfailu torentu faili ("torentu saturs") ir pieejami iezīmēšanai lejupielādei tūlīt. Līdz ar to iespējams iezīmēt failus lejupielādei no daudzfailu torenta failu saraksta uzreiz.

Vuze

Pazīstamiem vārdiem runājot, Vuze ir “iTunes” un Bittorrent klienta apvienojums ─ ar "steroīdiem". Vuze ir fīčām bagāta programma ar papildinājumiem un uzstādījumiem lietpratējiem.

Lejupielāde no http://vuze.com

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Box WWW @ 2010.08.10 22:09

pa pirmo :)

#2 nikssssssss @ 2010.08.11 12:25

#2 kas ir vienkaarshais torrents? :D:D:D:D

#3 _ @ 2010.08.11 14:30


un vispār, kas der visam, neder nekam

#4 Jaanis @ 2010.08.11 14:39

Pats konfigurējamākais torrent kients no visiem. Ja pārslēdzies atpakaļ uz 2.xx Vuze layeris netiek ielādēts un tu iegusti veco labo AZ. Pēc Azureus lietot ko citu ir neiespējami jo esi pieradis pie tā power-user fīčām.

#5 <> @ 2010.08.12 21:34

man nav powers, neesmu power users
ja godīgi tad man nepatīk, tikai dēļ tiem "stereoīdiem" - iespējams izklausās stagnātiski, taču nafig vajag bāzt iekšā kaut kādu iTunes, tjip drag `n drop, bet pašreizējo saturu nekādu nevar redzēt, vai varbūt es necentos saprast ko viņi domāja.
starpcitu, kur ieksh tās vuzes var mainīt torrentu queue seciibu?
sākumā nokaitināja tas spēlu papildinājums, kurš mūžu nav vajadzīgs
resus salīdzinoši izmanto vairāk (salīdzinot ar utorrent)
par daudz man nevajadzīgu iespēju ;)