Datuve :: HTC grasās nomainīt AMOLED displejus pret Super LCD

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 36

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 36

Datuve.lv video
Top.LV

HTC grasās nomainīt AMOLED displejus pret Super LCD

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2010.07.26 14:46  

HTC ir paziņojuši, ka tuvāko mēnešu laikā uzņēmums grasās AMOLED displeju vietā savos viedtālruņos izmantot Sony veidotos Super LCD displejus. Šo viedtālruņu skaitā ir Nexus One un HTC Desire. Samsung, kas pašlaik ražo HTC AMOLED displejus, vēlas vairāk pievērsties Super-AMOLED displejiem, kas atrodami tādos viedtālruņos kā Galaxy S.

Lai gan HTC apgalvo, ka Sony ražotie Super LCD displeji „piedāvā ārkārtīgi labi balansētas krāsas, skaidru kontrastu, plašu apskates leņķi un uzlabotu energoefektivitāti”, pircēji noteikti būs satraukti par to, ka šāda izvēle nozīmē soli atpakaļ displeju kvalitātes ziņā. Taču HTC uzsver, ka tā patiesībā nav, un jaunie displeji būs līdzvērtīgi pašlaik izmantotajiem.


„HTC pieredz ārkārtīgi lielu pieprasījumu pēc tālruņiem, it īpaši mūsu tālruņiem ar 3,7 collu displejiem. Jaunā SLCD displeju tehnoloģija ļauj mums paātrināt ražošanu, lai apmierinātu lielo pieprasījumu,” stāsta HTC Corporation izpilddirektors Pīters Ču (Peter Chou). „SLCD displeji piedāvā patērētājiem HTC pašreizējiem 3,7 collu displejiem līdzvērtīgu vizuālo pieredzi.”

Viena lieta, ar kuru Super LCD displeji ir soli priekšā, ir to energoefektivitāte – tiek ziņots, ka enerģijas patēriņš ir par piecām reizēm mazāks nekā iepriekšējiem LCD displejiem. Laiks rādīs, vai jaunie displeji spēj parādīt sevi kā līdzvērtīgus AMOLED displejiem.

Kā jums šķiet – vai Super LCD spēs konkurēt ar AMOLED displejiem, vai tomēr tas norāda uz HTC viedtālruņu kvalitātes pasliktināšanos?

Pocket-lint

Saistītie raksti

Komentāri

#1 frrrr @ 2010.07.26 15:11

vai tad tie super puper omoledi saulē nemaz tik labi saskatāmi nebija? ja lcd ieliek spilgtuma ziņā un nemaz tik ātri baču nenoēd - tad kāpēc ne.

#2 karuuzo @ 2010.07.26 15:52

Man šķiet, ka man pie kājas :D Tā kā man tāda telefona nav, man pie kājas, ja tāds būtu, tik un tā būtu pie kājas, jo man jau būtu, bet ja es domātu par pirkšanu, gan jau ka būtu labāks, kā esošajam, tātad - pie kājas :D

m

#3 enter2 @ 2010.07.26 15:59

HTC Desire ir divas lietas, kur var piesieties baterijas ilgums un ekrāna neredzamība spilgtā saulē. Ja šie S-LCD ekrāns ir saulē labi saredzams, tad tas būtu tā vērts, ka ekrāna kvalitāte krītās pa piekapeiku.

#4 UNO2 @ 2010.07.29 11:43

karuuzo rakstīja:

Man šķiet, ka man pie kājas :D Tā kā man tāda telefona nav, man pie kājas, ja tāds būtu, tik un tā būtu pie kājas, jo man jau būtu, bet ja es domātu par pirkšanu, gan jau ka būtu labāks, kā esošajam, tātad - pie kājas :D

m

*** Kautkā trūkst intelekta dažiem šīs vietnes lasītājiem... Es piemēram neeju geimeru saitos un nerakstu, kāda starpība, kad tā spēle iznāks, es tā pat viņu nespēlēšu...

Varbūt šī vieta vienkārši nav tev... varbūt ej uz spokiem.lv tur noteikt jutīsies kā starp savējiem

#5 Mateus @ 2010.07.30 23:51

Šo viedtālruņu skaitā ir Nexus One <-- nu nu :D One tulīt ņem nost no ražošana, vai jau noņēma? Domaju ka te i kljuudinja ;)

#6 Pols @ 2010.08.04 21:30

Bet bija taču informācija, ka HTC izdos jaunu telefonu, kurā būs pat ne vairs Amoled, bet pat Super Amoled (līdzīgi kā Samsung), kas piedāvās vēl labāku krāsu gammu, spilgtumu un labāk adaptēsies spilgtā saulē. Un tagad šī ziņa paratpakaļ soli uz LCD.
Bāc.
Un es tikai tāpēc pagaidām vēl neiepikru Desire, gaidot jauno Super Amoled.