Datuve :: Hitachi apgrozībā laidīs jaunu Blu-Ray/HDD videokameru DZ-HD10H

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 51

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 51

Datuve.lv video
Top.LV

Hitachi apgrozībā laidīs jaunu Blu-Ray/HDD videokameru DZ-HD10H

Ievietoja: AigarsIevins @ 2008.07.24 17:55  

Gada sākumā Hitachi prezentēja nelielu videokameru DZ-HD9H, kas spēja datus ierakstīt augstas izšķirtspējas kvalitātē; tikai sešus mēnešus pēc šī notikuma kompānija prezentējusi kameras atjaunināto versiju, kas ir ne tikai izmēros mazāka, bet arī tehnoloģiski bagātāka.

Kompānijas pirmais mēģinājums pasauli iepazīstināt ar Blu-Ray formātā ierakstošu videokameru DZ-BD7HA izgāzās. Tā bija pārlieku dārga un neefektīva (nekvalitatīvs un trokšņains attēls), lai to pirktu mājas lietošanai. Nākamais modelis – DZ-BD9H – bija aprīkots ar 5 megapikseļu sensoru, cerībā, ka tas izglābs attēla kvalitāti, taču ierīces dizains bija visai masīvs un neglīts. Jaunais produkts, kas Japānā tirdzniecībā nonāks augusta sākumā, ir mazāks un gaisīgāks, taču tā iekšienē joprojām slēpjas Blu-Ray disku rakstītājs.


Kamera video ieraksta 8 cm lielos Blu-Ray, kā arī DVD-R/-RW/–RAM diskos. DZ-BD10H, tāpat kā iepriekšējos modeļos, atrodams arī 30 GB cietais disks, kurā saglabāt informāciju AVC/H.264 formātā. Kamerai ir 7 megapikseļu CMOS sensors, kas sākotnēji šķiet pilnīgi nevajadzīga iespēja – FullHD video uzņemšanai pietiek ar 2 megapikseļu sensoru. Taču viss ir pārdomāts – pirmkārt, ar šo sensoru iespējams uzņemt kvalitatīvākus foto (saglabājami SD/SDHC atmiņā), otrkārt no vairāk pikseļiem iespējams iegūt kvalitatīvāku gala video.

DZ-BD10H optika ir ar tādu pat 10x tālummaiņu, kā iepriekšējā kamera, taču tai ir jauna optiskā antivibrēšanas sistēma, kas mazina trīcošas rokas nodarīto postu. Papildus tam, kamerā iebūvēta arī šobrīd aktuālā sejas atpazīšanas tehnoloģija, kas automātiski pielāgo ekspozīciju un fokusu.

Hitachi ziņo, ka kameras cena būs zemāka par 950 eiro.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 stailydatuve @ 2008.07.24 22:55

Patīk :) jāpēr HD beidzot Sony turppretīm ir labs, bet dārgs

#2 Cappadonna! @ 2008.07.25 02:29

preksakm tas blue ray vispar vaidzgs? galigi lieks, bet kamera ka tada stiliga

#3 Gribulis_ @ 2008.07.25 10:21

Lai varētu ierakstīt kamerā 50 stundu video ... tāpēc vajadzīga. Man gan labāk patiktu ideja par USB flash pieslēgšanu - ātrums ir, ietilpība ir, nav vajadzība pirkt pagaidām dārgos Blu-Ray diskus.
Un kurš tad mūsdienās glabā kaut ko diskos arhīviem?
Ja arī glabā, tad nu pilnīgi pietiktu ar veco labo divslāņu DVD, kuru izveido no datorā iegūtās informācijas.