Datuve :: Attālināta piekļuve datoram, izmantojot VNC

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 22

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 22

Datuve.lv video
Top.LV

Attālināta piekļuve datoram, izmantojot VNC

Ievietoja: basta @ 2007.08.20 18:17  

Attālināta piekļuve datoram, izmantojot VNC

VNC (Virtual Network Computing) ir bezmaksas programmatūra, ko jūs varat izmantot, lai attālināti piekļūtu datoram/iem un varētu pilnībā kontrolēt to. Jūs redzēsiet visu, kas tiek attēlots uz attālā datora ekrāna un varēsiet kontrolēt to, izmantojot peli un klaviatūru, it kā jūs pats attrastos pie šī
datora. VNC ir iespējams izmantot kā lokālos datortīklos, tā arī caur internetu. VNC ir iespējams uzstādīt uz visām populārākajām operētājsistēmām, tai skaitā Windows, Linux, MacOS.
VNC pamatos ir diezgan nedrošs datu pārraides protokols, sākotnēji veidots lietošanai tikai iekšējos datoru tīklos. Tiek šifrēta vienīgi parole, pārējie dati tiek pārraidīti nešifrēti.

Piezīme: Lai gan pats VNC protokols nav drošs, ir iespējams izveidot konfigurāciju, kurā dati tiek pārraidīti, izmantojot citus šifrēšanas protokolus, piemēram SSH vai VPN.

VNC sastāv no:
Severa daļas (Server) - tiek uzstādīts uz datora, kuru vēlaties kontrolēt.
Klienta daļas (Viewer) - tiek izmantots, lai pieslēgtos un kontrolētu attālo datoru.

Ir pieejamas vairākas programmas, kas ir balstītas uz VNC bāzes, no tām populārākās ir:


RealVNC - tiek uzskatīts par "oriģinālo" VNC, satur tikai pamatfunkcijas. Papildus funkcijas - datu šifrēšana, failu pārsūtīšana utt. ir pieejamas tikai maksas versijās.


TightVNC - uzlabota VNC versija, kas iekļauj dažādus uzlabojumus un papildus iespējas. Piemēram - efektīvāku datu kompresju, kas ir svarīga, ja nav pieejams ātrs interneta pieslēgums. Iespēja programmas servera daļā definēt divus piekļuves veidus - skatīšanās (View Only) un pilna kontrole (Full Control). Attālinātu programmas atjaunināšanu, failu pārsūtīšana no/uz attālo datoru, iespējams
pieslēgties un kontrolēt attālo datoru izmantojot interneta pārlūkprogrammu, nav obligāti jālieto klienta daļa (viewer) u.c.


UltraVNC - uzlabota VNC versija, kas iekļauj dažādus uzlabojumus un papildus iespējas. Piemēram - datu šifrēšanas spraudņu (plugins) atbalsts, vairāku monitoru atbalsts, Windows iebūvēta autentifikācija, failu pārsūtīšana no/uz attālo datoru, iespējams pieslēgties un kontrolēt attālo datoru, izmantojot interneta pārlūkprogrammu u.c. Viena no drošākajām VNC versijām. Diemžēl nav pieejama Linux vai MacOS operētājsitēmām.

Šajā rakstā apskatīsim konkrēti UltraVNC uzstādīšanu Windows operētājsitēmā. Praktiski visas VNC versijas ir vienādas un savstarpēji savienojamas, var izmantot jebkuras versijas klienta daļu, lai pieslēgtos attālajam datoram, ar noteikumu, ja netiek lietotas attiecīgajai versijai specifiskas papildus iespējas. Arī to uzstādīšana un konfigurācija daudz neatšķirās.


Uzstādam UltraVNC servera daļu (uz datora, ko vēlamies attālināti kontrolēt)


Saite:
UltraVNC servera daļas uzstādīšana
UltraVNC servera daļas konfigurācija

1. Veicam UltraVNC uzstādīšanu, apstiprinam, ka piekrītam licenzes nosacījumiem, spiežam next līdz nonākam līdz logam, kur jāizvēlas, kādas komponentes vēlamies uzstādīt.

2. Izvēlamies Full installation, nospiežam Next3. Ieliekam ķekšus, kā redzams attēlā, nospiežam Next4. Nospiežam Next un Install, pēc kā parādīsies paziņojuma logs un piedāvās veikt servera daļas konfigurāciju, nospiežam Ok

5. Veicam servera daļas konfigurāciju (mainīt konfigurāciju ir iespējams arī vēlāk)VNC Password laukā ierakstam paroli, kādu izmantosim, lai varētu pieslēgties šim datoram.
Requiere MS Logon aktivizējiet, ja vēlaties izmantot Microsoft Windows integrētu lietotāju autentifikāciju, respektīvi, jūs varat definēt kuriem lietotājiem būs attālināta pieeja datoram. Pieslēdzoties būs jāievada lietotājvārds un parole, kāds tiek izmantots piesakoties lokāli šajā datorā.
Enable JavaViewer (Http Connect) vēlams atstāt ieķeksētu tikai gadījumā, ja vēlaties kontrolēt attālo datoru izmantojot interneta pārlūkprogrammu.
File Transfers sadaļā varam izvēlēties, vai atļaut failu pārsūtīšanas iespēju - Enable.
DSM Plugin sadaļā iespējams izvēlēties, vai izmantot datu šifrēšanu, ja vēlaties ieķeksējiet use un izvēlaties attiecīgo šifrēšanas spraudni.
Piezīme: Lai iespējotu šo opciju, ir nepieciešams pārkopēt no C:\Program Files\UltraVNC\plugin (pieņemot ka nav mainīts uzstādīšanas ceļš) datni MSRC4Plugin_NoReg.dsm uz mapi C:\Program Files\UltraVNC.

6. Pabeidzam uzstādīšanu un vēlams pārstartējam datoru.

Piezīme: Dažkārt antivīrusu programmas var nepatiesi identificēt VNC programmu kā vīrusu.

Lai jūs varētu veiksmīgi pieslēgties attālam datoram, ugunsmūra uzstādījumos ir jāatļauj ienākošie savienojumi uz 5900 portu. Ja vēlaties izmantot iespēju kontrolēt attālo datoru, izmantojot interneta pārlūkprogrammu, tad jāatļauj arī 5800 portu.
Ja tiek izmantots maršrutētājs(rūteris) jāveic portu (5900 un 5800) pārradresēšana (port forwarding) uz datoru, ko vēlaties kontrolēt.
Piezīmē: 5900 ports visām VNC programmām ir noklusētais ports, uz kura tiek veidots savienojums. To ir iespējams mainīt servera daļas konfigurācijā. Ja tiek mainīts ports, tas ir jānorāda arī klienta daļā, kad tiek veidots savienojums.

Tā kā ir daudz dažādu ugunsmūra programmu un maršrutētāju, šajā rakstā tas netiks apskatīts, skatiet sava ugunsmūra/maršrutētāja dokumentāciju, kā veikt attiecīgās darbības. (Informācija UltraVNC web lapā)

Servera daļas datnes nosaukums ir winvnc.exe un servisa nosaukums VNC Server. Ieteiktu izpētīt arī citas opcijas, kuras ir iespējams mainīt servera daļas konigurācijā.
Piezīme: Ir iespējams aktivizēt UltraVNC serveri arī bez uzstādīšanas. Šādā gadījumā jums ir jāielādē no ražotāja lapas UltraVNC-102-Bin.zip arhīvs, no kura jāsāknē winvnc.exe izpildāmā datne.


Datu šifrēšanas spraudņa (plugin) konfigurācija
Izmantojot šo UltraVNC papildus iespēju, ir iespējas šifrēt visus pārsūtāmos datus ar pietiekami spēcīgu šifrēšanas algoritmu. Pieslēgties attālajam datoram būs iespējams tikai un vienīgi cilvēkiem, kam būs nepieciešamā kriptoatslēga, šī papildus iespēja pasargā no paroļu minēšanas mēģinājumiem, jo jebkurš pieslēgšanās mēģinājums bez vai ar nederīgu kriptoatslēgu tiks pārtraukts pat nepiedāvājot ievadīt paroli.
Piezīme: Pieņemu ka jau esat pārkopējuši datni MSRC4Plugin_NoReg.dsm uz mapi C:\Program Files\UltraVNC. Pēc datnes pārkopēšanas nepieciešams pārstartēt servera daļu.

1. Atveram servera īpašības (Properties)
Start -> Programs -> UltraVNC -> UltraVNC Server -> Show Default Settings
vai
uzklišķinam ar labo peles pogu uz UltraVNC ikonas uzdevumu joslā un izvēlamies Admin Properties.

2. Ieliekam ķeksi pie Use, DSM Plugin sadaļā un izvēlamies MSRC4Plugin_NoReg.dsm.


3. Nospiežam Config, pēc kā logā, kas atvērsies nomainām new_rc4.key uz rc4.key un izvelamies 128 bit šifrēšanu, ģenerējam kriptoatslēgu nospiežot Gen Key pogu.


Piezīme: Kriptoatslēga tiks izveidota C:\WINDOWS\system32 mapē pēc noklusējuma vai mapē, no kuras tiks manuāli startēts winvnc.exe. Ja nevarat atrast, iesaku izmantot meklēšanu. Vēlams šo kriptoatslēgu pārkopēt uz C:\Program Files\UltraVNC mapi.


Pieslēdzamies datoram attālināti


Saite:
UltraVNC Viewer funkciju apraksts
UltraVNC Viever konfigurācijas apraksts

Kad ir pabeigta servera daļas konfigurācija uz attālā datora, varam mēģināt pieslēgties.

1. Izmantojot VNC Viewer
Lai pieslēgtos izmantojam UltraVNC klienta daļu, sauktu par Viewer. Lai izveidotu pieslēgumu, ir nepieciešama tikai viena datne vncviewer.exe, kas atrodas C:\Program Files\UltraVNC mapē. Uz datora, no kura vēlaties kontrolēt attālo datoru, nav obligāti jāuzstāda UltraVNC.

Piezīme: Ja tiek izmantota kriptoatslēga, ir nepieciešamas trīs datnes - vncviewer.exe, MSRC4Plugin_NoReg.dsm un izveidotā kriptoatslēga rc4.key. Jūs varat nokopēt šīs trīs datnes no datora, uz kura tika uzstādīta servera daļa, rc4.key ir obligāti jānokopē no datora uz kura ir uzstādīta servera daļa, pretējā gadījumā nebūs iespējams pieslēgties. Piemēram, jūs varat iekopēt šīs trīs datnes flash diskā, lai tās vienmēr būtu jums līdzi.

Sāknējam UltraVNC Viewer, kur:


VNC Server - jāievada datora IP adrese vai vārds (porta nummurs jāievada tikai, ja tas ir mainīts).
Piezīme: Ja attālais dators atrodas aiz maršrutētāja, tad ir jāievada maršrutētāja publiskā (WAN) IP adrese. Pieņemot, ka ir veikta portu pāradresēšana (port forwarding).
Quick Options - izvēlamies datortīklam/interneta pieslēgumam atbilstošu ātrumu.
View Only - atzīmējam, ja vēlamies tikai novērot, kas notiek uz attālā datora, piemēram, lai nejauši netiktu veiktas jebkādas darbības uz attālā datora no jūsu puses.
Use DSMPlugin - atzīmējam, ja uz servera daļas tika nokonfigurēta šifrēšanas spraudņa lietošana.

Kad ir izdarīta izvēle, nospiežot Connect tiks izveidots savienojums ar attālo datoru, pēc tam būs jaievada parole, kas tika ievadīta konfigurējot servera daļu.

Svarīgākās funkcijas, kas pieejamas UltraVNC Viewer rīku joslā:

Nospiežot šo pogu iespējams nospiest Ctrl+Alt+Del uz attālā datora.

Pārslēgties uz pilnekrāna režīmu.

Iespējams mainīt pieslēguma iestatījumus, neaizverot UltraVNC Viewer.

Manuāli atjaunot ekrāna bildi.

Beigt sesiju.

Atslēgt peli, klaviatūru uz attālā datora, kā arī izslēgt monitoru.

Failu pārsūtīšana.

Tērzēšana (chat).


2. Izmantojot interneta pārlūkprogrammu
Lai pieslēgtos attālam datoram, izmantojot interneta pārlūkprogrammu, ir jābūt uzstādītai Sun Java Runtime Environment, gan uz attālā datora gan uz datora, no kura veiksiet pieslēgšanos.

Atveram interneta pārlūkprogrammu un adreses joslā ierakstam http:\\x.y.z.x:5800, kur x.y.z.x vietā rakstām attālā datora IP adresi vai DNS vārdu.
Pēc tam atvērsies logs, kurā jāieraksta parole.

Apsveicu, jūs esat pieslēgušies un varat kontrolēt attālo datoru !!!


Apskatīsim arī vēl vienu UltraVNC papildus iespēju sauktu par Repeater (pieredzējušākiem lietotājiem)Saite: Repeater dokumentācija

Pieņemsim, ka ir šāda situācija:

Jums ir lokāls datoru tīkls, kas ir pieslēgts internetam, izmantojot maršrutētāju, jūs vēlaties piekļūt visiem datoriem lokālajā tīkla caur internetu izmantojot UltraVNC.
Kā jau iepriekš minēju, pirmais, ko jums ir jāizdara, lai veiksmīgi pieslēgtos attālam datoram, ja tiek izmantots maršrutētājs, ir jāpāradresē porti uz datoru kuram vēlaties pieslēgties. Šādā situācijā, ja nav pieejama Repeater programma, nāksies pāradresēt katram datoram vienu portu. Piemēram 5900 uz 1. datoru, 5901 uz otro, 5903 uz trešo utt., kas nav īpaši ērti.
Lai atvieglotu datoru attālu kontroli UltraVNC autori ir izstrādājuši speciālu programmu Repeater, kuru ir nepieciešams uzstādīt tikai uz viena datora un pāradresēt protu 5901 uz šo datoru. Šajā situācija Repeater darbojas kā starpniekserveris.

Pieslēdzoties, izmantojot UltraVNC Viewer, jums kā VNC Server ir jānorāda datora, kam vēlaties pieslēgties, iekšējā tīkla IP adrese un jāatzīmē Proxy/Repeater, kur jāieraksta maršrutētāja ārējā (WAN) IP adrese.

Piezīme:
Vienīgais Repeater mīnuss - tas nedarbojas kā serviss, tas ir jāsāknē manuāli.
Repeater atrodas C:\Program Files\UltraVNC mapē, nosaukums repeater.exe.
Ja jūs izmantojat kriptoatslēgu, lai pieslēgtos attālajiem datoriem, tai jābūt uzstādītai arī uz datora uz kura atrodas Repeater.


Vairāk informācijas meklējiet UltraVNC dokumentācijā.


Citi noderīgi VNC rīki:

Fastpush - Windows operētājsistēmām domāts skripts, ar kura palīdzību var veikt attālinātu VNC uzstādīšanu uz datoriem lokālajā datoru tīklā. Tikai Windows NT, 2000, XP vai 2000/2003 server, un protams lai to izdarītu jums ir nepieciešamas administratora tiesības uz visiem datoriem.

VNCPush - VNCPush ir programma, ar kuras palīdzību ir iespējams attālināti uzstādīt VNC uz Windows NT/2000/XP operētājsistēmām. Papildus uzstādīšanas iespējai šī programma piedāvā arī iespēju noņemt VNC serveri no attālināta datora.

VNC Manager - VNC Manager ir bezmaksas VNC serveru meklēšanas rīks. Domāts, lai automātiski skenētu uzdotu tīkla segmentu un sameklētu datorus, uz kuriem ir uzstādīts VNC Server.

VNC Neighborhood - VNC Neighborhood ir bezmaksas VNC serveru meklēšanas rīks. Tas izmanto Microsoft Windows Networking iespējas, lai meklētu datorus domēnā vai darbagrupā, kurā atrodas jūsu dators.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Skyforger @ 2007.08.20 18:21

Radmin liekas vienkāšāk uzstādāms, bet ko ta es es jau neko...

#2 HIGH-Zen(x) @ 2007.08.20 18:23

Raksts labs.
Nesen skatījos pēc kautkā šitāda(pirmā doma bija VNC) un nonācu beigās pie radmin - ātri un ērti(Radmin 3.0 + hide trayicon).

#3 all_axcess @ 2007.08.20 18:25

sitas tika sen izmantost lai .... xDD

#4 bubu§ @ 2007.08.20 18:35

#1, #3: Par cik pirkāt radmin?

#5 kasix WWW @ 2007.08.20 18:37

emm, windowsaa ja kas ir iebuuveets taads toolis... =
) par linuxu nezinu

#6 afigel @ 2007.08.20 18:47

windowzaa iebuuveets ir remote desktop, un iebuuveets jamais man domaat vai tik nebija ieksh pro tikai?

#7 wot @ 2007.08.20 18:49

tai skaitā populārākās OS- Windows, Linux MacOs- būtu bsd nosaucis un visas būtu :)

#8 all_axcess @ 2007.08.20 18:51

#5 kadelj uzreiz par pirkshanu runaa ? domaa ta visi [piraati ? Vaitad nav taada lieta kaa TRIAL ?  Nu vot ir tadi civleki kuriem patik pie visa peisieties ...

#9 ^*^ @ 2007.08.20 18:59

Ja tiek izmantots maršrutētājs(rūteris) jāveic portu (5900 un 5800) pārradresēšana (port forwarding) uz datoru, ko vēlaties kontrolēt.

Ko tas vispār nozīmē, un vai tas attiecas arī uz to WLAN kastīti?

#10 StyleZ WWW @ 2007.08.20 19:05

#0
Arii RealVNC ir iespeeja piesleegties caur web paarluuku bez klienta daljas
#7
jaa, tikai ieksh Windows XP Pro ir RDC, Home nav.

Visumaa raksts labs, bet iesaaceejs te nesapratiis gandriiz nekaa un pieredzeejis lietotaajs pats buus atkodis vairumu fiichu :)

#11 kasix WWW @ 2007.08.20 19:10

# 11

Nē, es biju domājis programmu NetMeeting, tipa tāda pati kā skype, tikai vēl ar to desktop sharing, tiesa nezinu vai HOME versijai ir

#12 StyleZ WWW @ 2007.08.20 19:17

tas jau ir kaut kas no Windows messenger gala. Un taadai ieksh Home jaabuut.

#13 aivars.m. @ 2007.08.20 19:31

Ko ieteiksiet gandrīz iesācējam - Radmin vai VNC ?
Izmantošanai ar WEB pārlūku.

#14 bagadzelna13 @ 2007.08.20 19:48

radmin labaks :D vismaz viegls un atrs :D vnc, vismaz man un citiem draugiem, kad meginajam, parvaldot kontrolejama datora ekranu baigi lago kursors, bet radmina ta nav. tapec iesaku lietot radmin

#15 Me^^ @ 2007.08.20 20:07

Labāk lietoju kautkādus reverse connect trojanus,. nekā šito sūdu

#16 Artys @ 2007.08.20 20:15

Sviests :D:D:D Vēl vecāku info nebiju nekur atradis =] Lietoju UltraVNC jau 5 vai 6 gadus... Apm tā, bet radmins ir stipri vecāx, un tikai tagad kāds ir iedomājies raxtu uztaisīt? Jebkurš cilv. kam nedaudz būtu tāda vajadzība, ieraxtīto googlē maģiskos vārdus remote control, un atvērtos 1,000,000+1 dažādu softu... Sviests... /me vienk rēc (rofl)

#17 afigel @ 2007.08.20 20:58

18. aizej ieskrien sienaa ar galvu

#18 StyleZ WWW @ 2007.08.20 22:29

vismaz divas reizes

#19 Me^^ @ 2007.08.21 01:01

@ afigel, tu apšaubi viņa teikto ?

#20 kvarchil WWW @ 2007.08.21 01:34

#18, haha, labs, roflmao. Reāli smieklīgi, tā ņirdzis sen nebiju...

#21 memorex @ 2007.08.21 02:04

lietoju radmin pirms kadiem 3 gadiem, bija tad nepieciešams, bija ljoti viegli un ātri, nebija nekādu problēmu, protams nedot paroles nepazistamiem cilvekiem :)

#22 sn1per @ 2007.08.21 08:40

VNC pluss ir tāds, ka tam serveri un klientu ir iespējams uzstādīt ne tikai uz Windows, bet arī uz Linux, Mac OS, BSD

#23 aivars.m. @ 2007.08.21 08:44

Man neizdodas pieslēgties ar Radmin. Lamājas, ka nevar pieslēgties serverim. Varbūt tas tāpēc, ka darba dators ir ar lokālo IP 192.xx. un iet caur proxy ?

#24 StyleZ WWW @ 2007.08.21 08:57

#25
Jaa, forshi, ka savu gnomisko linuxi jau minuuti peec uzlikshanas es varu menedzheet no XP datora. Ljoti eerti!

#25 basta @ 2007.08.21 09:11

1. VNC uzstadit ir tikpat vienkarsi ka RAdmin
2. Radmin ir maksas produkts
3. RAdmin tapat vajag forvardeet portus utt
4. Remote desktop ir tikai Windows Xp Pro un jaunakos

#26 basta @ 2007.08.21 09:15

Man jau liekas ka lielaka dala te besaas tikai tapec ka vairak nevares telot krutos hakerus, jo visi tagad zinas ka var pieslegties remotaa

#18 Atceries ka visi nav tadi vecas pakalas kaa tu. Citiem si ir jauna informacija. Es ari lietoju UltraVNC jau gadiem, vai tas kautko maina ????

#27 afigel @ 2007.08.21 10:05

Me^^ rakstīja:

@ afigel, tu apšaubi viņa teikto ?

nu ir tachu jaasaprot, ka visi gadiem nelieto vnc vai radmin, un ka vinjiem tas ir jaunums - shaada iespeeja.

#28 Vilniz @ 2007.08.21 10:17

nee nu zelta raksts, lai laba veseliiba basta, noteikti pameegjinaashu

#29 rollmax @ 2007.08.21 10:41

Vēl ir jāatslēdz firewall, vai arī jāautļauj firewall lietot vnc serveri

#30 basta @ 2007.08.21 12:25

rollmax rakstīja:

Vēl ir jāatslēdz firewall, vai arī jāautļauj firewall lietot vnc serveri

Ja butu uzmanigak lasijis tad pamanitu ka tas tur arii ir rakstits.

#31 johans.krabs @ 2007.08.21 17:44

labs raksts

#32 cosmo WWW @ 2007.08.21 17:56

Jaa, bet tomeer liekas ka vislabaakais pagaidaam man liekas iebuuveetais Win XP - Remote Desktop, aatrs un labs, bet shitas te VNC ir ljoti leens :(

#33 Kunz @ 2007.08.22 07:59

Nez, mans izmanto TimbuktuPro (lai pieslēgtos darba datoriem) uz XP un Radmin uz Vistas. Kāds vēl tur VNC?

#34 neteikshu @ 2007.08.22 08:09

Sen atpakaļ ar vnc varēja hakot citus pc uz
kuriem bija serveris, bet nu jau šie "caurumi"
ir aizlāpīti.

#35 neteikshu @ 2007.08.22 08:12

bagadzelna13 rakstīja:

radmin labaks :D vismaz viegls un atrs :D vnc, vismaz man un citiem draugiem, kad meginajam, parvaldot kontrolejama datora ekranu baigi lago kursors, bet radmina ta nav. tapec iesaku lietot radmin

Un VNC nav tik gļukains/lēns kā Radmin's.

#36 basta @ 2007.08.22 09:02

VNC darbiibas aatrums ir tiesi atkariigs no roku liikuma, jo liikaakas rokas jo leenaak straadaa ;)

#37 bootists @ 2007.08.22 11:35

es no wina ar vnc juuzaaju linuxiigo :). speeciigs toolis

#38 sony @ 2007.08.22 11:53

Žēl, ka AV atpazīst Ghost Radmin. :(

#39 Monouser @ 2007.08.22 12:07

Biezhi lietoju, ja esmu taalu un netieku pie cilveeka un vinjam kaada programma neiet tad caur OSXvnc eerti to var dariit...

#40 diana @ 2007.08.22 16:06

StyleZ rakstīja:

vismaz divas reizes

- 18. ja google arii veel stradaa ... Sledzam datuvi ciet gogle tieshaam iet.

#41 hmmmmmmmmmm @ 2007.08.22 21:21

labak jau lietot butu team wiever un par portiem tad nebus jauztraucas

#42 Perdola_kurwa @ 2007.08.22 23:26

Ar VNC esat uzmanigi, vnc defaultie porti ir viegli ievainojami, ja nemiet VNC lieciet citus portus, jo defaultie tiek skaneti un ir pavisam vienkarshi un ir pavisam vienkarsi ielauzties uz cita cilveka VNC.

#43 HDD WWW @ 2007.08.23 08:29

Sen zināms un tā vairs nenotiek saulīt ;)
Šis haks ir jau kādu laiciņu aizlāpīts ...

#44 steam @ 2007.08.23 14:30

Nu, super, ka kāds vispār ko raksta, cenšās un dara, bet lai otru noliktu, gan nav daudz jāpiepūlas. Vai tad nav svarīgi, lai būtu pēc iespējas daudz infas latviski? Palūk kaut vai dokumentācijas/latviskojumus softiem... wikipedia...šausmas, salīdzinot ar estiem vai leišiem cik maz ir tulkots un arī radīts.
18. Un vai pagūglējot tu atrastu rakstu/aprakstu/help`u par remote administrēšanu latviski?

#45 ka tad @ 2007.08.23 16:23

Es tā arī nesapratu vai ir iespējams ielausties vai nē ?

#46 Es++ @ 2007.08.24 09:13

Enable javaViewer - ieteiktu rubiit araa. Man reiz uz to kaads smagi uzseedaas - ka pilniibaa klapeeja ciet konekciju.

#47 basta @ 2007.08.24 10:02

Nja drosibas apsverumu del labak JavaVieweri sleegt araa.
Uzlaust vairs nevar, ja tiek izmantots UltraVNC ar kriptoatslegu dat tochna nevar jo ja nav atbilstosa kriptoatslega savienojums tiek nekavejoties partraukts, pat netiekot lidz paroles ievadisanas logam, bet vispar tiem VNC kuriem nav sada aizsardziba var veikt brute force parolu minesanu, par cik daudziem nav nekada aizsardziba pret to. TightVNC ir iebuveta aizsardziba pret brute force paroles minesanu.

#48 HDD WWW @ 2007.08.24 11:40

Un kas būtu JavaViewer lv val. ?

#49 andz @ 2007.08.25 20:27

tight vnc - bazmaksas, labs, eerts, aatrs

#50 Anna @ 2007.09.01 00:05

jodix, lūdzu, nekontrolē mani! Pat ne attālināti! Man pašai savi kompleksi pietiekami .. es vēl tikai mācos

#51 QueenZ WWW @ 2007.09.01 00:13

Maacies anna, maacies! :)

#52 kurwa_perdola @ 2007.09.03 00:13

HDD rakstīja:

Sen zināms un tā vairs nenotiek saulīt ;)
Šis haks ir jau kādu laiciņu aizlāpīts ...

un atlapits :DDD

#53 Aivic @ 2007.09.18 11:14

Un kā es varu tikt pie sava datora, ja man darbā viss nets iet caur proxy, kuram visi porti nogriezti?

#54 kaza @ 2007.10.05 12:39

izmanto 80 portu ;)

#55 alex24 @ 2007.10.15 19:00

Izdarīju visu kā rakstīts,  bet man tik un tā nesanāk :)! Jāprasa būs kādam gudrākam.

#56 adrians880 @ 2009.03.05 20:06

rodas tikai viens jautajums ku dabut ta kompja ip adressi vai ""vardu" ???