Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana

Forums

Ieskaties

Raksti

Datuve.lv video

Konkurenti pret Lattelecom

Ievietoja: rumis @ 2010.03.30 21:10  

http://db.lv/search?q%5Bq%5D=lattelecom
http://www.tvnet.lv/search?q=lattelecom

Lūk, manuprāt, konkurenti mēģina nomelnot Lattelecom, jo tas ir spējis piedāvāt DTV pakalpojumus cilvēkiem, kuriem tādi iepriekš nav bijuši pieejami, kā arī sācis konkurēt ar TV pakalpojumu piedāvātājiem. Kāds ir tavs viedoklis? Cilvēkiem tas interesē!

Komentāri:

#1 postal1188 @ 2010.03.30 21:15

Man liekas ka lateleko ir tik forsa kompanija kas piedava milzum daudz dazadu pakalpojumu varu pacukstet tiem kas vel nezin drizuma bus pieejama vide noverosana caur internetu.........
manuprat sitie sikie uznemumi kas megina issisties vismaz tik talu lai kads vinus ari vispar zinatu nav spejigi nomelnot latelekom slavu latelekom ir un paliks labakais es pat tagad no latelekom interneta rakstu ........ (zinu ka latelekom rakstas drusku savadak bet mes jav visi saprotam )

#2 marss @ 2010.03.30 21:45

rumis ej .....
nav vajadzīgs man ne viņu super puper optiskais, pa dārgo cenu ko tagad bāž pa visām vietām iekšā, ne virzemes TV ar kubikiem, nax nevajadzīgo mpg4 un dekoderi pa 40Ls .
ej ārstējies, tu esi nozombēts.

#3 atons2 @ 2010.03.30 22:11

Marss ja jau tu teici ka lattelekom optika ir dārga dad parādi vitu kas ir lētāka!!!!!!!!!!
Un nezinu cik tev reizes brilles palielina bet es savā teļukā nevienu kubiku neredzu

#4 postal1188 @ 2010.03.30 22:16

atons2 rakstīja:

Marss ja jau tu teici ka lattelekom optika ir dārga dad parādi vitu kas ir lētāka!!!!!!!!!!
Un nezinu cik tev reizes brilles palielina bet es savā teļukā nevienu kubiku neredzu

Super komentars riktigi patik :) it seviski beigas

#5 rumis @ 2010.03.30 22:23

Es atceros, ka Baltcom solija 150 ls par dekoderi.;) Tas beidzās ar korupcijas skandālu un pazudušiem miljoniem. Vai vēl ir kādi jautājumi par konkurentiem?

#6 KaNeiet @ 2010.03.30 22:27

Man gan nepatika, ne pati tēma, ne  komentētāji - bērnudārznieki (arī īstie, kuru viedokli prasīt).
#4 rūpīgi pārlasi http://www.datuve.lv/noteikumi/ īpaši par citēšanu un kādu latviešu valodas pareizrakstības vārdnīcu 1.-4. klasei.

Par tēmu: konkurencei un izvēles iespējām ir jābūt.

#7 rumis @ 2010.03.30 22:36

Kur ir viedoklis!?

Man gan nepatika, ne pati tēma

Man nepatīk kolas garša! Kas no tā?!

#8 Flyman @ 2010.03.30 22:47

Mars zelta vārdi cepums tev :D :D Es arī esmu pilnīgi apmierināts purčika par mazo kantorīšu piedāvājumiem, lai tas monopolists LTK iebāž savu tv un optiku tur, kur saule neiespīd! :D

#9 KaNeiet @ 2010.03.30 22:49

#7 - nekas - nelieto, vai tad kāds izveidojis tēmu par to?

Tikai kāda jēga no to viedokļa, kas pat te ievietos rakstus http://www.datuve.lv/raksts/3376/Lattelecom_videonoverosana/
nelasa?

Abi jautājumi retoriski, par tēmu jau izteicos.

#10 rumis @ 2010.03.30 22:49

#8 Ko darīt tiem, kuriem šie kantorīši nav pieejami VISPāR - privātmājas, laukumājas. Vai gaidīt "ūberdienu", kad Blatkoms ievilks Kempmayer apsūdzēto pārdārgās "valsts intereses" (privātbiznesa intereses), kuras tagad turpinās pret Lattelecom Viašrotsūda vārdā!?

#11 Flyman @ 2010.03.30 22:51

#10 Nu lai tur arī tas LTK lien ar saviem mēsliem!

#12 postal1188 @ 2010.03.30 22:59

ja tev nav pieejama virsezmes tv tad ievelc interaktivo tv un skaties lamigs tu toc esi bendarznieks :D kk te leci pa citiem aaa pats vel pamperos sez.......

#13 edd999 @ 2010.03.31 01:22

Atceros ne tik sen žurnālā NEXT bija interesanta intervija ar Baltikom direktoru. Ja tā paskatās nav īsti skaidrs kāpēc LTK vinneja konkursu uz digitālo apraidi, jo Baltikoms jau sen testēja  kanālu apraidi un LTK nebija tik lielas pieredzes televīzijas jomā kā Baltikom.

#14 edde @ 2010.03.31 01:43

Lattelekom jau zajebis kad noveidoja virzemes tv!A ta tas viasrots te pedejo adu tiem nabaga cilvēkiem plēš!!!Viasats  tik tagat reklamu laiž ja neķer virzemes tv tad vini krutie!Idini tadi kur tu krumos  to šrotu uztversi un tur nekā galīgi nauv... Kalab man būtu jamaksā nez cik latu par svesvalodu!
Ja kads velas skatīt ko sakarīgu no sat .pāraidēm  un ir russ  valodas zināsanas tad  dodu prieksroku HTB+ !

#15 Knight @ 2010.03.31 13:05

edde... silts ieteikums.... paarstaaj lietot to, kaa iespaidaa uzrakstiiji chetrpadsmito...
es pat ponju tam tekstam nesaskatu, kur nu veel saturisku un korekti saprotamu vaardu savirkneejumu....

#16 edde @ 2010.03.31 13:29

#15 Nu tad tu esi CIRVIS ja nepielec! Virknētājs te uzsities.....pikaču puika !

#17 jurro @ 2010.03.31 13:53

#16: Bērniņ, iemācies normāli izteikt savas domas un vispār - par vienu otru vārdu #14 postā, derētu tev atpūta no foruma uz kādu laiku. Neesi tomēr uz ielais sava vecuma tirliņu kompānijā.
Ja par tēmu - ja Lattelekom (arī pārējie) savās paketēs atstātu kādus 2 - 3 kanālus krievu valodā, bet pārējo vietā būtu PRO7, RLT, SAT3, citi vācu, kāds franču un skandināvu kanāls - būtu tikai apsveicami.

#18 Viescha @ 2010.03.31 23:05

#17, lika pagaidīt par tiem ārzemju kanāliem - ko vērtas jau ir tās jaunās IZZI reklāmas, kur skaidrā latviešu valodā runājoši cilvēki apgalvo, ka rūp tikai tas, vai redzēs Latviju un Krieviju.

#19 deed @ 2010.04.01 00:48

#17Cirvis cirvim blakus

PRO7, RLT, SAT3

Nem analogo sat. uztvērēju un sakaties savus  kanālus!Aparatu es tev par velti adosu!

#20 cura @ 2010.04.01 08:11

Ko var ņemties? Skatāties ko katrs gribat.Internets ir pilns ar tv kanāliem.Ja kāds grib, varu iedot adresi ar 60 kanāliem krievu valodā.

#21 Revis @ 2010.04.01 09:46

Gaidam KaNeiet..Te vienam draud vārna.
Lattelecom Virsemez TV jau skatos 5 mēnešus-nekādi iebildumi.Tagad kad pienāca tv6 klāt ta vispār labi..!

#22 viktorovics @ 2010.04.01 09:55

postal1188 rakstīja:

Man liekas ka lateleko ir tik forsa kompanija kas piedava milzum daudz dazadu pakalpojumu varu pacukstet tiem kas vel nezin drizuma bus pieejama vide noverosana caur internetu.........
manuprat sitie sikie uznemumi kas megina issisties vismaz tik talu lai kads vinus ari vispar zinatu nav spejigi nomelnot latelekom slavu latelekom ir un paliks labakais es pat tagad no latelekom interneta rakstu ........ (zinu ka latelekom rakstas drusku savadak bet mes jav visi saprotam )

Ko tu sauc par mazajiem uzņēmumiem ? Baltcom !? Vai IZZI, Viasat jeb Livas ?!  Problēma ir tāda, ka Lattelekom ( saprotams, ka ne jau godīgā konkursā ) ieguva monopolu uz VDT, un uzreiz neadekvāti uzskrūvēja cenas !!! Kvalitāte??? Palasi-www.sudzibas.lv    Reti par kuru kompaniju tu izlasīsī tik daudz jauka...

#23 deed @ 2010.04.01 10:06

cura rakstīja:

Ko var ņemties? Skatāties ko katrs gribat.Internets ir pilns ar tv kanāliem.Ja kāds grib, varu iedot adresi ar 60 kanāliem krievu valodā.

Zinies no interneta tv skatišanai labā kvalitātē vajag vismaz Megabait ātrumu
Un 100punktu ka nebūs tie kanali kas intresē...

#24 karuuzo @ 2010.04.01 16:46

Nu ko te visi @iršas?!! LTC pieder tautas partijai un ko un ar to viss ir izteikts. Kaut kas nepatīk, ejat nošauties.

m

PS. Ja kas, LTC tika arī "uzdāvinātas" visas Rīgas komunikāciju akas un viņš var mierīgi var pateikt, tu vari savu vadu vilkt, bet tu izskaties pēc konkurenta, tāpēc savu vadu vari sev iebāzt..., jā, tieši tur :D Vēl jau ir vairāki fakti, kas ir pārāk sensitīvi, lai te muldētos, bet LTC savu biznesu ļoti "godīgi" veido. Nu jā, par klientiem arī tik pat "labi" rūpējas, tā kā, labi ka ir cilvēki, kam nav problēmas. Ja būs, tad varēsiet stāstīt, cik labs ir LTC ;)

#25 angelius @ 2010.11.27 19:59

Ha, Lattelekomiņs satraucas. .:D

Autoram- konkurentiem arī būtu daudz labāki panākumi,ja Lattelokomam nepiederētu monopoltiesības uz virszemes TV.

Atradis par ko Lattelekomam uztraukties.. IZZI paies zem Baltkoma.. Nu jā,skaidrs..Tā vismaz visi neapmierinātie IZZI klienti muka pie Lattelekom vai citiem.. Nu būs pie Baltkom. Kas ir apsveicami,jo vismaz beidzot tad tiem kuri cieta no IZZI, būs normāli pakalpojumi. Maksās par 20Mbit/s internetu un tādu arī reāli saņems,nevis vai nu nemaz nesaņama vai knapi 2Mbit/s.

Neatceros,ka BALTICOM arī būtu piedalījies tajā konkursā,zinu tikai,ka Baltkom gan piedalījās, bet neuzvarēja.

Baltkom nosaukt par sīku uzņēmumu gan ir visai muļķīgi,tas,ka viņs ir tikai pāris pilsētās, nenozīmē,ka būtu mazs.Visai liela tirgus daļa pieder šajās pilsētās :)
Man Lattelekom nepatīk principa pēc- viņiem tik ļoti vajadzēja,ka ieviestu virszemes TV,lai nevarētu skatīties analogo TV. Pēc tam notēloja želsirdīgos,ka saprot cilvēkus,pieškir bezmaksas dekoderu, bet līgums uz 3gadiem(kuru laikā sanāktu nopirkt 3 jaunus dekoderus..)

Tāpat,nepatīk tas,ka viņiem jaukas soda naudas- 100Ls par līguma laušanu(ok, pat VIASAT vispār nerunāsim..kur soda nauda pārsimt latos var sasniegt..)
Un vai tik tā kempmayer tehnika nepiederēja Lattelokomam? Kkā tā škiet,skatoties TV runāja..Un lattelekom pārstāvim nebija ko atbildēt..

Ko tad var nomelnot.. nekā laba jau tur nav..
P.s. ieteikums dažiem, nejaukt kopā 2 dažādus uzņēmumus,-Balticom ar Baltkom, tas nekas ka viņi ir sadarbības partneri, bet nav viens un tas pats.. :) Baltkom ir Baltkom ar " k". Un balticom ir balticom ar " c"..

#22,par IZZI ir vēl jaukākas atsauksmes nekā par Lattelekom.. :D īpaši interneta jomā..

Varētu jau vēl dažas lietiņas pateikt.. bet tā jau daudz pateicu..laigan, itkā nemaz nedrīkstētu. .D:

#26 angelius @ 2010.11.28 13:41

Ups,pats ielaidu kļūdu- nevis Lattelekom, bet Lattelecom..(galīgi nelatviski palikuši..)